Правова освіта громадян під час проведення Всеукраїнського тижня права

Фахівці Городоцького управління ГУ ДПС у Львівській області інформують, що в Україні щороку проводиться Всеукраїнський тиждень права (далі - Тиждень) з приводу прийняття у 1948 році Загальної декларації прав людини.

Цьогоріч Урядом затверджено План заходів з проведення у 2019 році Всеукраїнського тижня права, який відбудеться з 9 по 13 грудня п.р.

Головною метою заходів з проведення Тижня є координація діяльності міністерств, центральних органів виконавчої влади, обласних та міських державних адміністрацій задля формування правової культури та правової свідомості у суспільстві, підвищення рівня знань громадян щодо їхніх прав.

Питання прав людини розглядається під час проведення семінарів, засідань «круглого столу», зустрічей з представниками бізнесу та громадськості.