Городоцьке управління ГУ ДПС у Львівській області області інформує, що відповідно до вимог пункту 10 Порядку зупинення податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21лютого 2018 рок № 117, Державною фіскальною службою України визначені критерії ризиковості платника податку, критерії ризиковості здійснення операцій, перелік показників, за якими визначається позитивна податкова історія платника податку та погоджені Міністерством фінансів України згідно з листом від 06.08.2019                             № 26010-06-5/20111.

Критерії ризиковості платника податку та критерії ризиковості здійснення операцій зареєстровані в ДФС за № 1962/99-99-29-01-01 від 07.08.2019 та введені в дію 08.08.2019.

До основних критеріїв ризиковості платника податку відносяться:

- реєстрація на недійсні (втрачені, загублені), підроблені документи та з подальшою передачею (оформленням) у володіння чи управління неіснуючим, померлим, безвісти зниклим особам згідно з інформацією, наявною в органах ДПС;

- реєстрація в органах державної реєстрації фізичними особами, що не мали наміру провадити фінансово-господарську діяльність;

- реєстрація та провадження фінансово-господарської діяльності без відома та згоди його засновників і призначених у законному порядку керівників;

- реєстрація керівника платника податку та/або головного бухгалтера, та/або особи, що має право підпису, згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, за адресою, що знаходиться на тимчасово окупованій території;

- відсутність відкритих рахунків у банківських установах;

- неподання податкової звітності з податку на додану вартість за два останні звітні періоди та платником податку на прибуток фінансової звітності за останній звітний період.

До основних критеріїв ризиковості платника податку відносяться:

- відсутність відкритих рахунків у банківських установах;