Відбулося засідання міського виконавчого комітету

На засіданні міськвиконкому, що відбулось вчора, 28 листопада, розглянуто та прийнято рішення із ряду важливих для міської господарки питань. Зокрема, детально обговорено внесення змін до ряду галузевих програм та відповідні зміни у бюджет міста Городка на 2019 рік.

Вже на цьому засіданні міськвиконкому попередньо розглянуто галузеві Програми Городка на 2020-2022 роки, а також – накреслений бюджет міста на найближчих три роки та на 2020 рік зокрема. Бюджет, нагадаємо, як основний фінансовий орієнтир в роботі міської ради, пройшов громадські обговорення, та буде винесено на затвердження сесії Городоцької міської ради VII скликання, засідання якої заплановано на 10 грудня.

Прийнято міськвиконкомом рішення про внесення змін в колективні договори між організаціями та їх працівниками (Городоцький РВК), на баланс КУ «Центр «Спорт для всіх» для догляду та утримання передано нежитлову будівлю за адресою Підгір’я, 2 (колишня школа соцреабілітації, де нині успішно діють два спортивні зали) та деякі ігрові споруди в місті.

Решту питань, розглянутих на черговому засіданні міськвиконкому, стосувались заяв та звернень громадян та підприємців міста Городка – зокрема, щодо присвоєння адресних номерів нежитловим та житловим будівлям, ділянкам; оформлення прав спільної сумісної власності на майно; про надання та продовження дозволу на розміщення зовнішньої реклами; про переоформлення квартирної черги; про надання одноразових грошових допомог мешканцям міста; про дозвіл на видалення аварійних дерев на вул.Авіаційній; про затверджень розпоряджень міського голови, тощо.

У Різному присутні говорили, зокрема, про готовність міста до зимового періоду, про поточний ремонт міських вулиць, стан водопостачання у місті, освітлення, тощо.

Детально ознайомитись із усіма рішеннями, прийнятими на засіданні міськвиконкому, можна буде на нашому сайті у розділі Публічна інформація – їх буде опубліковано одразу після опрацювання згідно із зауваженнями членів виконкому та підписання міським головою Городка Р.Кущаком.