На Авіаційній відкрито дві дошкільні групи, вже з понеділка ще 60 маленьких городківчан відвідуватимуть дитсадок!

 

Сьогодні, 29 листопада, відбулося урочисте відкриття двох дошкільних груп Городоцького дитсадка № 4 «Зернятко», що на вул. Авіаційній. Завершено велику роботу, що тривала понад рік! Тепер велика родина дитсадка поповниться ще 60-ма діточками, які вже у понеділок, 2 грудня, будуть відвідувати заклад. Привітати малят та їхніх батьків із відкриттям садка прибули міський голова Городка Роман Кущак, секретар Городоцької міської ради Юлія Віткова, депутат Городоцької міської ради Михайло Колбасюк, депутат Львівської обласної ради Володимир Саган, помічник народного депутата України Ярослава Дубневича Володимир Лещинський, голова Городоцької районної ради Володимир Більовський, завідувач відділу освіти Городоцької РДА Ігор Яскевич, представник департаменту освіти і науки України Львівської ОДА Галина Чорна.

Завідувач ДНЗ №4 Лариса Герун привітала всіх гостей, діточок та їх батьків на святі, священнослужителі місцевих храмів провели обряд освячення нових приміщень, дбайливо відремонтованих та наповнених всім необхідним для малюків. Талановиті діточки, старші вихованці ДНЗ №4 чудовими виступами привітали новоприбулих діточок та запросили у казковий, цікавий та насичений світ дитинства.

 

Пригадаймо, як все було:

У міській раді Городка вирішили: задля покращення ситуації із дошкіллям у місті, можна облаштувати під групи ДНЗ приміщення другого поверху на вул.Авіаційній, 35 – де після реформування комунального підприємства «Управління будинками №2» звільнилися приміщення.

Так, вже у жовтні 2018-го року відбулисьтендерні торги по об’єкту. Переможцем стало ТОВ «Тройдбуд» (запропонувало найменшу суму - 2 682 920,40 грн з ПДВ). Отже, після ретельної реконструкції приміщень (замінювали вікна в усіх приміщеннях на нові металопластикові (27 шт), замінювали підлоги, облаштовували санвузли та посудомийну кімнату, пожежні виходи, коридори, сходову клітку, вхідні двері, тамбур для візків та велосипедів, та ще багато іншого) – на сесії Городоцької міської ради погоджено виділення ще понад мільйон гривень на облаштування території садка: її вирівняли, засіяли травою, огородили, встановили ігрові споруди для малят.

Далі справа була за районною освітою: вони зайнялись дбайливим наповненням дитсадка необхідними речами для дітей: посудом, ліжечками та іншими меблями, постіллю, іграшками, спортивними та навчальними елементами, необхідними для повноцінного розвитку діток. За інформацією Городоцької РДА, для цього виділено 250 тис.грн. з районного бюджету, та ще 100 тис.грн. – кошти соцекономрозвитку.

Варто було б також оновити фасад будівлі – однак логічно це буде зробити після вкладу в енергозбереження приміщень, їх надійного утеплення. Надіємось, і це вдасться зробити для наших діточок. А поки що вже у понеділок, 2 грудня, вони підуть у нові, теплі та затишні групи, де вже цього року із подарунками до них прийде Святий Миколай!

 

Процес оновлення приміщень на Авіаційній, 35 можна оглянути на відео від 11 січня 2019 року, а вже наступного тижня чекайте свіженьке відео із розпочатою роботою дитсадка!