Відзначили героїчний чин оунівців 30 листопада 1932 року - експропріаційний напад на пошту в Городку

Сьогодні відзначаємо героїчний чин українських націоналістів - експропріаційний акт, здійснений членами ОУН 30 листопада 1932 в місті Городок (ось що Вікіпедія розповідає про захід).

За ініціативою та участю ГО "Апостольська чота" урочиста смолоскипна хода прибула до пам'ятника В.Біласу, Д.Данилишину, В.Старику та Ю.Березинському, що біля адмінбудівлі райради та адміністрації у Городку (колишньої пошти).

Героїчний чин, за мотивами якого «Апостольська Чота» зняла документальний фільм, вшанували гімном українських націоналістів, голова районної ради, історик Володимир Більовський та о. Михайло Греділь нагадали присутнім про події того далекого дня, після чого вирушили на міське кладовище до могил В.Старика та Ю.Березинського.

Календар українців увійшов ще однією чорною датою 30 листопада 2013 року – побиття студентів на майдані у Києві, силовий розгін мирної акції протесту. Усіх, хто цього дня та згодом загинули на Майдані, біля пам’ятних дошок при вході у адмінбудівлю, присутні також вшанували хвилиною мовчання.