Відзначили Міжнародний День людей з інвалідністю

 

Сьогодні, напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю, який традиційно відзначаємо 3 грудня, у Малій академії мистецтв дружно зібрались члени Городоцької районної асоціації інвалідів та їх друзі.

Голова райорганізації, незмінний натхненник інвалідів та рушійна сила їхнього прогресу та успіху, Ольга Антонівна Пуненкова, провела для присутніх екскурс у 26-літню історію організації. Згадали добрим словом та хвилиною мовчання тих, хто був біля витоків народження організації інвалідів у районі, та кого вже нема серед живих.

Теплу зустріч давніх друзів розпочали з Богом – молитву разом із усіма присутніми провів настоятель храму Турковицької ікони Богоматері о.Степан Целень. Він відзначив велику силу духу всіх присутніх у залі, побажав усім насамперед міцного здоров’я та нових звершень.

Присутніх на зустрічі потішили подарунками, грамотами, вітаннями. А також – святковим концертом, у якому, зокрема, взяли участь члени організації – гітарист Іванко Кучеркевич та соліст-вокаліст Володимир Вегера. Про соціальні будні та підтримку держави присутнім розповіла керівник УПСЗН Городоцької РДА Світлана Кошель. Секретар Городоцької міської ради Юлія Віткова висловила щире захоплення діяльністю організації та її керівника та вручила від мерії міста грамоти активним учасникам. Від імені батьків учасників інвалідської організації присутнім подякувала Дарія Грецко.