У Городку представлено нового очільника Городоцької РДА

Сьогодні, 23 грудня 2019 року, у присутності голів місцевих рад та керівників усіх підрозділів та служб району, відбулось урочисте представлення нового очільника Городоцької районної державної адміністрації САГАНА Івана Івановича. Слова вітань новопризначеному голові адресували заступник голови Львівської ОДА Маріанна Вільшанська, голова Городоцької районної ради Володимир Більовський, екс-очільник Городоцької РДА Володимир Ременяк, міський голова Городка Роман Кущак, секретар Городоцької міської ради Юлія Віткова.

Нагадаємо, 11 грудня 2019 року, Указом Президента України Володимира Зеленського, на посаду Городоцької РДА призначено САГАНА Івана Івановича.

Нагадаємо, городківчанин Іван Саган, 1977 р.н., відомий краянам, зокрема, як міський голова Городка 2006-2010 рр. та вчитель історії у СШ №2 (1999-2005 рр.). У 2005-2006 рр. працював також заступником голови Городоцької РДА. Працював на різних посадах у Львівській ОДА. Окрім освіти історика, також навчався в Українській школі політичних студій. Останні роки – активний учасник, член проводу ГО «Апостольська Чота».

Вітаємо на новій посаді та бажаємо успіхів у всіх починаннях!