УВАГА! 5 лютого на аукціоні продаватимуться 8 інвестиційно привабливих земельних ділянок у Городку

 

 

Земельні торги у формі аукціону призначено на 05 лютого 2020р.

Останній день прийому заяв –  30 січня 2020р. до 16год.30хв.

 

Місце проведення торгів: Львівська обл., м.Городок, майдан Гайдамаків, 6 (сесійний зал Городоцької міської ради).

Початок торгів о 10:00 год. Реєстрація учасників земельних торгів в день проведення з 07-00 год. до 09-40 год. за адресою: Львівська обл., м.Городок, майдан Гайдамаків, 6 (сесійний зал Городоцької міської ради).

 

Ділянки:

 

1) 0,7846га; м.Городок, вул. Ю.Березинського, (в межах населеного пункту); 4620910100:29:013:0065.

Земельна ділянка несільськогосподарського призначення, категорія земель – землі житлової та громадської забудови. цільове призначення – для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування; вид використання – для будівництва та обслуговування готельно-ресторанного комплексу.

Стартова ціна продажу земельної ділянки 2140624грн.00коп.

Детальна інформація – за посиланням.

 

2) 0,7901га; м.Городок, вул. Ю.Березинського, (в межах населеного пункту); 4620910100:29:013:0064.

Земельна ділянка несільськогосподарського призначення, категорія земель – землі житлової та громадської забудови; цільове призначення – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі; вид використання – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

Стартова ціна продажу земельної ділянки 2155630грн.00коп.

Детальна інформація – за посиланням.

 

3) 0, 2706га; м.Городок, вул. Ю.Березинського, (в межах населеного пункту); 4620910100:29:012:0145.

Земельна ділянка несільськогосподарського призначення, категорія земель – землі житлової та громадської забудови, цільове призначення – для будівництва та обслуговування об'єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування, вид використання – для будівництва та обслуговування закладу громадського харчування та об'єкту туристичної інфраструктури.

Стартова ціна продажу земельної ділянки755651грн.00коп.

Детальна інформація – за посиланням.

 

4) 0, 2762га; м.Городок, вул. Ю.Березинського, (в межах населеного пункту); 4620910100:29:013:0069.

Земельна ділянка несільськогосподарського призначення, категорія земель – землі промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення; цільове призначення – для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій; вид використання – для будівництва та обслуговування логістичного центру.

Стартова ціна продажу земельної ділянки642055грн.00коп..

Детальна інформація – за посиланням.

 

5) 0,2919га; м.Городок, вул. Ю.Березинського, (в межах населеного пункту); 4620910100:29:013:0066.

Земельна ділянка несільськогосподарського призначення, категорія земель – землі житлової та громадської забудови; цільове призначення – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі; вид використання – для будівництва та обслуговування торгово-виставкового центру.

Стартова ціна продажу земельної ділянки817145грн.00коп.

Детальна інформація – за посиланням.

 

6) 0,3113га; м.Городок, вул. Ю.Березинського, (в межах населеного пункту); 4620910100:29:013:0067.

Земельна ділянка несільськогосподарського призначення, категорія земель – землі промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення; цільове призначення – для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій; вид використання – для будівництва та обслуговування логістичного центру

Стартова ціна продажу земельної ділянки723648грн.00коп..

Детальна інформація – за посиланням.

 

 

7) 0,3772га; м.Городок, вул. П. Орлика, (в межах населеного пункту); 4620910100:29:022:0135.

Земельна ділянка несільськогосподарського призначення, категорія земель – землі житлової та громадської забудови, цільове призначення – для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови, вид використання – під будівництво та обслуговування торгово-громадського центру.

Стартова ціна продажу земельної ділянки1123679грн.00коп..

Детальна інформація – за посиланням.

 

 

8) 0,0921га; м.Городок, вул. П.Мирного, (в межах населеного пункту); 4620910100:29:001:0135.

Земельна ділянка несільськогосподарського призначення, категорія земель – землі житлової та громадської забудови; цільове призначення – для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (адміністративних будинків, офісних приміщень та інших будівель громадської забудови, які використовуються для здійснення підприємницької та іншої діяльності, пов’язаної з отриманням прибутку); вид використання – для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури..

Стартова ціна продажу земельної ділянки270046грн.00коп.

Детальна інформація – за посиланням.

 

 

 

 

ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ФІРМА «СОМГІЗ»

 

ПЕРЕЛІК

ДОКУМЕНТІВ, НЕОБХІДНИХ ДЛЯ ПОДАЧІ ЗАЯВИ ТА ОФОРМЛЕННЯ ДОКУМЕНТІВ НА УЧАСТЬ У ЗЕМЕЛЬНИХ ТОРГАХ У ФОРМІ АУКЦІОНУ З ПРОДАЖУ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК НЕСІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ПРИЗНАЧЕННЯ

(ПРАВА ОРЕНДИ НА НИХ)

 ДЛЯ ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ:

1.                               Оригінал Витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (розширена форма).

2.                               Нотаріально посвідчена копія статуту (при наявності установчого договору).

3.                               Завірена належним чином копія свідоцтва платника податку на додану вартість (завірена копія свідоцтва про сплату єдиного податку).*

4.                               Довідка з банку, про відкриття рахунку, з якого перераховано гарантійний та реєстраційний внесок (оригінал). 

5.                               Завірена належним чином копія документу, що підтверджує повноваження керівника (протокол зборів співзасновників про обрання керівника, наказ на призначення керівника, копія паспорта керівника).*

6.                               Оригінал Довіреності, у разі подання документів уповноваженою особою.

7.                               Оригінал Протоколу зборів співзасновників про прийняття рішення щодо придбання лоту на земельних торгах.

8.                               Документ, що підтверджує особу (паспорт), копія завірена належним чином.*

9.                               Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску.

10.                           Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску.

11.                           Печатка.

 

 

*Напис про засвідчення копії документа складається зі слів «Згідно з оригіналом», найменування посади, особистого підпису особи, яка засвідчує копію, її ініціалів та прізвища, дати засвідчення копії, печатки

 

 

 

ПЕРЕЛІК

ДОКУМЕНТІВ, НЕОБХІДНИХ ДЛЯ ПОДАЧІ ЗАЯВИ ТА ОФОРМЛЕННЯ ДОКУМЕНТІВ НА УЧАСТЬ У ЗЕМЕЛЬНИХ ТОРГАХ У ФОРМІ АУКЦІОНУ З ПРОДАЖУ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК НЕСІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ПРИЗНАЧЕННЯ

(ПРАВА ОРЕНДИ НА НИХ)

 ДЛЯ  СУБ”ЄКТА ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ФІЗИЧНОЇ ОСОБИ:

1.                               Оригінал Витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (розширена форма).

2.                               Завірена належним чином копія свідоцтва платника податку на додану вартість (завірена належним чином копія свідоцтва про сплату єдиного податку).*

3.                               Довідка з банку про відкриття рахунку, з якого перераховано гарантійний та реєстраційний внесок(оригінал). 

4.                               Засвідчена в установленому законом порядку Довіреність, у разі подання документів уповноваженою особою.

5.                               Документ, що підтверджує особу (паспорт),копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера, копії завірена належним чином*

6.                               Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску.

7.                               Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску.

8.                               Печатка.

 

*Напис про засвідчення копії документа складається зі слів «Згідно з оригіналом», найменування посади, особистого підпису особи, яка засвідчує копію, її ініціалів та прізвища, дати засвідчення копії, печатки (за наявності або слів: дію без печатки).

 

 

 

ПЕРЕЛІК

ДОКУМЕНТІВ, НЕОБХІДНИХ ДЛЯ ПОДАЧІ ЗАЯВИ ТА ОФОРМЛЕННЯ ДОКУМЕНТІВ НА УЧАСТЬ У ЗЕМЕЛЬНИХ ТОРГАХ У ФОРМІ АУКЦІОНУ З ПРОДАЖУ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК НЕСІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ПРИЗНАЧЕННЯ

(ПРАВА ОРЕНДИ НА НИХ)

ДЛЯ  ФІЗИЧНОЇ ОСОБИ:

1.Документ, що підтверджує особу (паспорт), копія завірена належним чином*

2.Довідка про присвоєння ідентифікаційного коду (оригінал), копія завірена належним чином*

3.Довідка з банку про відкриття рахунку, з якого перераховано гарантійний та реєстраційний внесок (оригінал).

4.Засвідчена в установленому законом порядку Довіреність, у разі подання документів уповноваженою особою.

5.Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску.

6.Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску.

 

*Напис про засвідчення копії документа складається зі слів «Згідно з оригіналом», особистого підпису особи, яка засвідчує копію, її ініціалів та прізвища, дати засвідчення копії.