Комунальники підбили підсумки роботи за минулий рік та уклали колективний договір

Сьогодні у залі засідань мерії відбулась зустріч керівництва КП «Міське комунальне господарство» із усіма працівниками.

У порядку денному спільного зібрання – підбити підсумки роботи у попередньому, 2019 році, та окреслити плани роботи у нинішньому році. Так, директор КП «МКГ» Степан Кудляк доніс до присутніх інформацію щодо нинішнього фінансового та матеріального стану підприємства, висловив свої зауваження та пропозиції в роботі, розповів про зміни у заробітній платі усім категоріям штатних працівників, тощо. У відповідь присутні також поставили ряд запитань про подальшу організацію праці. Колективний договір, підписаний працівниками, буде надано на затвердження чергового засідання міського виконавчого комітету.