Є факти пошкодження ящиків для зберігання піскосуміші: про них вже повідомлено поліцію

Тільки-но мерії вдається зробити черговий якісний внесок у розвиток інфраструктури міста, його зовнішнього вигляду, зручності у наданні послуг комунальниками населенню міста – одразу ж знаходиться хтось, кому геть «руки сверблять» – поламати, знищити, поцупити…

То іграшки з ялинки познімають, то хвойні насадження повидирають, то герб обіллють чимось невідомим. А нещодавно вандали нанесли чергову шкоду суспільному майну: майстер із благоустрою КП «Міське комунальне господарство» Дарія Грецко зафіксувала ряд пошкоджень ящиків для зберігання протиожеледної піскосуміші, про які вже повідомлено начальника Городоцького ВП Яворівського ВП ГУНП у Львівській області, підполковника поліції Гоїнця М.Ю.

Відповідні дерев’яні ящики в кількості 30 штук (вартість одного – близько 2 тис.грн.) було закуплено (кошти виділено із міського бюджету) для того, щоб посипання ковзких тротуарів стало для двірників більш зручним та вчасним: розставлені на території Городка, ємності зберігають протиожеледні суміші до того часу, поки вона буде необхідною. Однак, деякі мешканці знайшли інше, доволі дивне застосування для ємностей із піском: ….помічено, що в декотрі з них люди справляли нужду (?!), декотрі – поперекидувані із розсипаним вмістом на проїжджу частину, в інших вже поламані завіси, відірвані кришки, тощо. Схожа ситуація і з бетонними урнами для сміття у Старому парку: перевернуті, викочені на дорогу, тощо.

Лист в поліцію надісланий із проханням вжити заходи щодо виявлення, запобігання та припинення таких порушень громадського порядку. До свідків схожих актів вандалізму прохання повідомляти владу, комунальників та поліцію про побачене, фіксувати такі випадки на фото та відео. А до тих, хто це вчинив – питання єдине: навіщо?..