Про основні переваги проходження військової служби за контрактом – у Центрі зайнятості

У Городоцькій  районній філії Львівського ОЦЗ,  16.01.2020 року,  вкотре відбувся семінар-зустріч з представниками Національної Гвардії України, мета якого - розповісти незайнятому населенню про основні функції, завдання та можливості служби за контрактом. Представник НГУ презентувала основні переваги проходження військової служби за контрактом: заробітна плата від 10 000 грн., безоплатна медична допомога військовослужбовцям та членам їх сім’ї, медичне та санаторно-курортне лікування, щорічна відпустка, тривалість якої зростає зі збільшенням вислуги років та інше.

Семінар пройшов у формі діалогу між фахівцями служби зайнятості,  представником національної гвардії та безробітними громадянами. В кінці заходу безробітні мали можливість отримати буклети з контактною інформацією  Національної гвардії України.