Триває капремонт даху будинку №28 на майдані Гайдамаків

Сьогоднішнє планове вимкнення електроенергії в центральній частині міста з 12 до 16 год було зумовлене необхідністю дотримання безпеки при проведенні робіт із капітального ремонту даху на будинку №28, що на майдані Гайдамаків.

Роботи проведено ТзОВ «Тройдбуд», об’єкт – перехідний, розпочати минулоріч (вартістю 192 тис.грн.), на цей рік передбачено продовження та завершення робіт на суму ще 69 тис.грн.

Так, за задумом мерії, поступово триває реконструкція центру нашого історичного Городка – від ремонту площі, зрізання старих дерев та насадження нових, до оновлення дахів та фасадів історично унікального чотирикутного майдану (колишньої площі Ринок) із наскрізною проїзною дорогою міжнародного значення.