До уваги людей, які проживають в м. Городок та перебувають на обліку внутрішньо переміщених осіб в УПСЗН Городоцької РДА (інформація щодо можливості отримання житла для тимчасового проживання)

 

            Городоцька міська рада Львівської області запрошує громадян – мешканців    м. Городка, які мають статус внутрішньо переміщених осіб для прийняття на облік внутрішньо переміщених осіб та надання житлових приміщень для тимчасового проживання.

         Звертаємо увагу, що для прийняття на облік внутрішньо переміщених осіб та надання житлових приміщень  для тимчасового проживання необхідно звертатися у відділ звернень громадян, документообігу та соціальних питань Городоцької міської ради (м. Городок м-н Гайдамаків, 6 , перший поверх), телефон для довідок : 3-02-70, 3-01-95.

При собі необхідно мати наступні документи:

1.    Копії документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України (у разі подання заяви уповноваженим представником ВПО пред’являються документи, що посвідчують особу представника, та копія довіреності); 2.  Копія довідки ВПО та копії відповідних довідок членів сім’ї (за наявності); акт обстеження технічного стану житла (при наявності зруйнованого житла); 3.  Копії документів, що підтверджують родинні відносини заявника та всіх членів його сім’ї (свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб, посвідчення опікуна або піклувальника тощо); 4. Довідки про доходи заявника та всіх членів його сім’ї за попередні шість місяців; копія ІПН; 5.  Копії документів, що підтверджують підстави пріоритетності в наданні житла.

 

 * У прикріпленому документі - форма заяви для подачі!