Городок – в числі потенційних переможців обласного конкурсу проектів місцевих ініціатив

Городоцька міська рада цьогоріч вкотре бере участь у обласному конкурсі мікропроектів місцевого розвитку у Львівській області.

Так, за інформацією спеціаліста з соціально-економічного, інноваційного, розвитку та аналізу, енергоменеджера Городоцької міської ради Тетяни Грецко, у Львівську обласну раду на розгляд та затвердження ще торік у листопаді було подано два проекти, зокрема: «Придбання фігур для скейт-парку на міському стадіоні по вул. Т.Шевченка, 7 в м.Городок Львівської області» та «Реконструкція вуличного освітлення вул. Комарнівська в м.Городок Львівської області».

Дещо змінену, у порівнянні з попередніми роками, Програму проведення обласного конкурсу проектів місцевих ініціатив у Львівській області на 2020 – 2025 роки Львівська обласна рада затвердила своїм рішенням №806 від 10 вересня 2019 року. А затвердження рейтингу учасників та перелік потенційних переможців обласного конкурсу проектів місцевих ініціатив відбулося у Львівській обласній раді 28 січня 2020 року, де під час засідання конкурсної ради із 2170 зареєстрованих заявок експерти обрали 1111 кращих проектів.

Варто відзначити, що серед 109 проектів, що стали потенційними переможцями у пріоритеті «вуличне освітлення», поданий міською радою проект зайняв високе 20-те місце (із врахуванням того, що високий індекс податкоспроможності міста не дозволив набрати максимум балів по цьому показнику), а в пріоритеті «спорт» - 26 місце зі 109-ти прохідних проектів.

Відтак, на реалізацію проектів передбачається:

- на закупівлю фігур для скейт-парку виділення коштів з обласного бюджету у сумі 130,00 тис.грн, з міського – 75,391 тис.грн, а також кошти громади – 5,317 тис.грн, спонсорські кошти – 50,0 тис.грн;

- на реконструкцію вуличного освітлення вул. Комарнівська з обласного бюджету виділення коштів у сумі 190,00 тис.грн, з міського – 128,522 тис.грн, та спонсорські кошти - 80,0 тис.грн;

До теми:

Городоцька міська рада планує долучитися до співфінансування мікропроектів «Капітальний ремонт басейну ДНЗ №3 «Барвінок» в м.Городок, вул.Запорізької Січі, 2. Друга черга», «Капітальний ремонт Городоцького НВК№2 «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія» в м.Городок Львівської області», «Капітальний ремонт дошкільного закладу №2 м. Городок Городоцького району Львівської області», «Капітальний ремонт Городоцької дитячої музичної школи Городоцького району Львівської області» та «Придбання театральних крісел для районного Народного дому м. Городок Городоцький район Львівської області». Відповідний проект рішення виноситься на розгляд депутатам на засідання чергової сесії міськради, що відбудеться 7 лютого 2020 року.

На даному етапі хочеться щиро подякувати всім небайдужим та активним членам городоцької громади, що долучилися до написання проектів, ведення інформаційної компанії, збору коштів. Попереду – найважливіше: втілення проектів у реальність. Разом обов’язково досягнемо мети!