У Городку реалізація домашньої продукції і далі відбувається з порушеннями

 

        Попри систематичні комісійні перевірки стану продажу молока та молочної продукції, також городини, м’яса, яєць тощо, яку люди привозять з навколишніх сіл, та неодноразові попередження про порушення ними правил торгівлі у невстановлених місцях, такі факти і надалі мають місце. Приїжджі розміщують молочну продукцію безпосередньо на тротуарах просто неба, незважаючи на бруд та відверту антисанітарію. І в той же час на трьох городоцьких ринках  є відведені безоплатні соціальні торговельні ряди, де можна з комфортом, без ризику потрапити під дощ чи сніг, реалізувати молочку.

       У чому ж причина такого ставлення людей до своєї праці та ігнорування правилами торгівлі? Питання не риторичне, адже стосується як продавців молочної продукції, так і самих покупців. Як видно із фотографій наразі байдуже, де розташовані сир, сметана, молоко, чи інші продукти домашнього виробництва як продавцям, так і покупцям… А купи відходів від такої, з дозволу сказати, торгівлі, що обліпили стіну пошарпаної дерев’яної будівлі, на «старому» продовольчому ринку, не роблять честі усім, хто поблизу торгує.

Фотофакти, подані в публікації, зафіксовано екологом Городоцької міської ради, спеціалістом відділу земельних ресурсів та ОНПС Василем Хомином під час чергової ранкової перевірки. Фото красномовно свідчать про те, що надалі чиняться згадані правопорушення, в той час, коли є вільні місця на соціальних торгових рядах.