Врочисто, чисельно та з духовним піднесенням відзначили традиційне Свято Просфори

Як і кожного року, з ініціативи громадської організації  «Союз українок Городоччини», яку очолює Марія Раба, громадськість міста та численні гості врочисто відзначили свято Просфори, яке завершує цикл новорічно-різдвяних свят. У заході взяли участь керівництво району та міста, депутати Львівської обласної ради, представники громадсько-політичних організацій.

За доброю традицією, свято розпочалося спільною молитвою, яку відслужили священнослужителі міста. Опісля відбувся обряд освячення Просфори, шматочки якої отримали всі учасники заходу.

Насичена програма святкування Просфори дала змогу усім присутнім насолодитися старовинними та сучасними колядками і віншуваннями, які майстерно виконали творчі колективи Городоччини, церковні хори, вихованці дитячих дошкільних установ.