На чемпіонаті України по стрільбі з лука серед паралімпійців городківчанин посів друге місце

 

    Вже вдруге в Городку відбувся  чемпіонат України по стрільбі із лука серед паралімпійців, який зібрав на міському стадіоні, що на вул.Парковій,7, 39 спортсменів із десяти областей України.( Перший в історії міста чемпіонат такого розмаху відбувся торік улітку). Спортсмени представляли Волинську, Івано-Франківську, Рівненську, Одеську, Львівську та інші області і місто Київ.

     За словами тренера  КУ «Центр Спорт для всіх» Івана Дзядика, змагання проходили досить напружено, але цікаво, показавши високу майстерність спортовців та їх велику волю до перемоги.

       Відтак, у категорії «блочний лук» перемогу здобув львівянин Павло Назар. Городківчанин Іван Дзядик виборов друге місце. На третій сходинці опинився спортсмен зі Львова Олександр Заставський. У категорії «олімпійський лук» серед чоловіків перше місце виборов Руслан Цимбалюк з Івано-Франківська, друге Микола Галинич з вулиці Авіаційної м.Городка і третє-львів’янин Роман Чайка. У цьому ж виді стрільби з лука серед жінок усі три призові місця вибороли львів’янки: Роксолана Балян-Дзьоба, Світлана Шатковська та Наталія Малих.

       Наступний чемпіонат України серед лучників-паралімпійців заплановано на кінець травня цього року.