Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів

 

Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів рішень Городоцької міської ради «Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб – підприємців, які здійснюють господарську діяльність на території м.Городок, на 2021 рік», «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території м.Городок на 2021 рік», «Про встановлення місцевих податків і зборів та визначення розмірів їх ставок на території Городоцької міської ради на 2021 рік».

Проект рішення сесії Городоцької міської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території м.Городок на 2021 рік» розроблено відділом економіки, бюджету та комунального майна Городоцької міської ради з метою дотримання вимог статті 12 Податкового кодексу України. Проектом регуляторного акта передбачається встановити ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2021 рік, які забезпечили б надходження до місцевого бюджету для реалізації місцевих програм.

Проект рішення сесії Городоцької міської ради «Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб – підприємців, які здійснюють господарську діяльність на території м.Городок, на 2021 рік», розроблено відділом економіки, бюджету та комунального майна Городоцької міської ради ради з метою дотримання вимог статті 12 Податкового кодексу України. Проектом регуляторного акта передбачається створити рівні права і можливості для всіх фізичних осіб - підприємців, які здійснюють підприємницьку діяльність на території Городоцької міської територіальної громади та забезпечити надходження до загального фонду місцевого бюджету, що дозволить провести належне фінансування заходів місцевих програм у 2021 році.

Проект рішення сесії Городоцької міської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів та визначення розмірів їх ставок на території Городоцької міської ради на 2021 рік», розроблено відділом економіки, бюджету та комунального майна Городоцької міської ради ради з метою дотримання вимог статті 12 Податкового кодексу України. Проектом регуляторного акта передбачається виконати вимоги чинного законодавства та забезпечити надходження до загального фонду місцевого бюджету, для належного виконання заходів місцевих цільових програм на 2021 рік.  

Проекти регуляторних актів та аналізи регуляторного впливу до них будуть розміщені 11 березня 2020 року на офіційному сайті Городоцької міської ради ради (http://horodok-rada.gov.ua/) в підрозділі «Регуляторна політика» розділу «Публічна інформація».

Запрошуємо Вас до співпраці щодо внесення зауважень та пропозицій до даних проектів регуляторних актів та аналізів регуляторного впливу до них. Зауваження та пропозиції надаються до Городоцької міської ради  за адресами:

В письмовому вигляді - 81500, м.Городок, майдан Гайдамаків, 6; усному - тел. 30-174, або в електронному вигляді на адресу -gorodok_mr_lv@ukr.net – з 11 березня 2020 року до 13 квітня 2020 року.