Комунальники отримували вітання з нагоди професійного свята

Щороку в третю неділю березня відзначаємо День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. У 2020-му професійне свято випадає на найближчу неділю, 15 березня. Тож сьогодні, на порозі свята, у Городоцькій міській раді на запрошення мерії урочисто зібрались працівники двох комунальних підприємств міста – КП «Міське комунальне господарство» (директор – Степан Кудляк) та КП «Городоцьке водопровідно-каналізаційне господарство» (директор – Любомир Колодій).

Присутніх із професійним святом вітали виконуючий обов’язки міського голови Городка Степан Попко, секретар Городоцької міської ради Юлія Віткова, також наші комунальники удостоїлись привітань від Городоцької районної ради, Городоцької районної державної адміністрації, Львівської обласної державної адміністрації.Підкреслюючи успіхи наших комунальників, відзначаючи важливі придбання для господарювання в місті, присутні також бажали причетним до свята всіляких гараздів, міцного здоров’я та радості їхнім родинам, фінансової стабільності. Лунали в адресу запрошених і щирі слова подяки за важку повсякденну працю, від якої напряму залежить комфорт і якість життя усіх городківчан.