В Електронному кабінеті можна переглянути реквізити рахунку в системі електронного адміністрування ПДВ

Городоцьке управління Головного управління ДПС у Львівській області  нагадує, що реквізити рахунку у системі електронного адміністрування ПДВ платники податків мають можливість переглянути в приватній частині Електронного кабінету у вкладці «Дані про банківські рахунки» режиму «Облікові дані платника» та у вкладці «Реєстр транзакцій» режиму «Система електронного адміністрування ПДВ».

Електронний кабінет забезпечує можливість реалізації платниками податків прав та обов’язків, визначених положеннями Податкового кодексу України, зокрема шляхом перегляду в режимі реального часу інформації про платника податків, що збирається, використовується та формується контролюючими органами у зв’язку з обліком платників податків та адмініструванням податків, зборів, дані системи електронного адміністрування ПДВ.

Вхід до Електронного кабінету здійснюється за адресою: http://cabinet.tax.gov.ua, а також через офіційний вебпортал ДПС.