Дорогі городківчани! Відповідаємо на питання: звідки черпати достовірну інформацію про поширення COVID-2019 в Україні

Аби не вірити та не поширювати різноманітні неправдиві інформаційні дані – пропонуємо слідкувати за перебігом поширення COVID-2019 в Україні за посиланням. Сайт – офіційний, створений директоратом регіональної політики та децентралізації Офісу Президента України, статистика будується на основі даних ОДА.

Саме тут – моніторинг ситуації із кількістю госпіталізованих осіб з підозрою та підтвердженими випадками захворювання. Інформація оновлюється щоденно, можна також ознайомитись із статистичними даними по кожній із областей України поокремо, як і довідатись, скільки є пристосованих ліжкомісць, тощо.

Обізнаний – значить озброєний! Будьте в курсі!

* Більше актуальної інформації САМЕ НА ТЕМУ КОРОНАВІРУСУ - у спеціальному розділі на сайті від Міністерства охорони здоров’я України.