Увага! Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконкомі внесла зміни в перелік об'єктів, що можуть здійснювати діяльність в умовах карантину

25 березня в актовому залі Городоцької міської ради відбулось засідання Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконкомі Городоцької міської ради. 

Під час засідання члени комісії розглянули та затвердили план протиепідемічних заходів щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-2019 на території міста Городок Львівської області, з яким найближчим часом можна буде ознайомитись на офіційному сайті міської ради.

Також заслухали заступника головного лікаря КЗГРР «Городоцька ЦРЛ» А.Матківського, головного лікаря КНП «Городоцький РЦПМСД» В.Полумацканича, завідувача Городоцького міжрайонного відділення ЛДУ «Львівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» Н.Вітів та начальника відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Городоцького районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області О.Семенюк щодо стану забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення та виконання заходів щодо стабілізації епідемічної ситуації, спричиненої кронавірусом COVID-2019.

Своїм рішенням комісія внесла зміни до переліку об’єктів, що можуть здійснювати діяльність в умовах карантину та надзвичайної ситуації, а саме - дозволила функціонування в місті магазинів, що реалізовують насіння, за умови перебування у торгівельному залі не більше ніж одного покупця.

Нагадаємо, попередньо дозволено функціонування також мережам роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, а також провадження банківської та страхової діяльності.