Інформує Городоцьке міжрайонне відділення ЛДУ «Львівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України»!

На час карантину, пов’язаного з поширенням ГРХ COVID-19, Городоцьке МРВ ЛДУ «Львівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» рекомендує проводити:

-                     вологе прибирання з використанням дезінфекційних засобів в приміщеннях адміністративних будівель, магазинів, аптек не менше двох раз в день,

-                     дезінфекцію сходових кліток, під’їздів – один раз в день,

-                     протирання дезрозчином дверних ручок через 1-2 години, в залежності від потоку людей у приміщенні.

Для протирання комп’ютерної техніки, телефонів, калькуляторів, касових апаратів та ін. використовувати 70% етиловий спирт.

Для знезараження рук використовувати: стериліум, неосептил, неостерил, люмакс профі, АХД-2000, або інші спиртовмісні засоби (в яких концентрація спирту становить не менше 65%).

В побуті можна використовувати наступні засоби: Білизна, Доместос, Бреф, АСЕ згідно із інструкціями.

З дезінфікуючих засобів рекомендується :Жавель-Клейд, Санітаб, Бланідас-300, Біохлор-Т, ДезТаб, дезактин та інші хлорвмісні препарати. Для використання розводять 1 таблетку засобу на 10л.води, розхід на 1м² - 100мл розчину.