Податківці Городоцького управління закликають громадян долучитися до кампанії по декларуванню доходів у 2020 році

Щороку в Україні проходить кампанія по декларуванню доходів громадян, в ході якої податківці всіляке сприяють створенню належних умов для подання декларацій громадянами та отриманння ними максимально повної інформації з різноманітних питань застосування норм податкового законодавства.

З метою ефективного забезпечення суб’єктів підприємницької діяльності інформаційною допомогою з питань оподаткування, фахівці  Городоцького управління ГУ ДПС у Львівській області залучені до роботи у Центрах надання адміністративних послуг Городоцького управління міст Городок, Яворів, Мостиська та Пустомити.

Нагадуємо, що обов’язок щодо подання Декларації у громадян – платників податків виникає при отриманні:

-  доходів не від податкових агентів.  До таких доходів відносяться, зокрема, доходи від надання в оренду рухомого або нерухомого майна іншим фізичним особам; успадкування майна не від членів сім’ї першого та другого ступенів споріднення, при нотаріальному оформленні спадщини за якими не було сплачено податок на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) та військовий збір;

- від податкових агентів доходів, які не підлягали оподаткуванню при виплаті, але які не звільнені від оподаткування. До таких доходів відноситься, зокрема, дохід у вигляді основної суми боргу (кредиту) платника ПДФО, прощеного (анульованого) кредитором за його самостійним рішенням, не пов’язаним з процедурою банкрутства, до закінчення строку позовної давності, у разі якщо його сума перевищує 25 відсотків однієї мінімальної заробітної плати (у розрахунку на рік), встановленої на 01 січня звітного податкового року; інвестиційного доходу;  іноземного доходу;  та в інших передбачених Податковим кодексом України (далі – ПКУ) випадках.