У Городоцькому закладі охорони здоров’я встановлено новий рентгенапарат

Напередодні Великодніх свят рентгенівський кабінет Городоцької районної центральної лікарні поповнився новим сучасним багатофункціональним рентгенівським цифровим аппаратом марки ІМАКС-160.

На думку медиків закладу – це вкрай необхідний апарат, тим більше в час пандемії  СОVID-19, адже щоденно бажаючих перевірити стан свого здоров’я  у рентгенкабінеті близько 40 осіб з цілого району.

За словами директора комунального некомерційного підприємства Городоцької ЦРЛ Павла Фалинського донедавна функціонували флюорографічний та рентгенівський апарати 1970 року випуску, які морально та фізично застаріли. Тому Городоцькою районною та міською радами було вирішено долучитися до співфінансування задля закупівлі рентгенапарата, вартість якого становить 1 млн. 760 тисяч грн. Після завершення ремонтних робіт рентгенапарат запрацює на повну потужність.

Відтак, внесок Городоцької міської ради у співфінансування закупівлі рентгенапарата становить 500 тисяч гривень.

Павло Омелянович висловив вдячність мерії міста і сподівання на подальшу співпрацю.