Щодо ремонту дороги на вулиці Артищівській в м.Городок

Городоцькою міською радою було проведено коригування робочого проекту та перерахунок кошторисної документації в діючі ціни 2020 року по об’єкту «Капітальний ремонт міської дороги по вулиці Артищівька м.Городок Львівської області» .

Філією ДП «Укрдержекспертиза» у Львівській області розглянуто зазначену проектну документацію та надано позитивний експертний звіт для можливості її затвердження, після чого буде розпочато процедуру визначення виконавця робіт із застосуванням електронної системи закупівель (тендер).

Проектом передбачено покриття основного проїзду  та примикань асфальтобетоном, покриття тротуару  бетонною плиткою ФЕМ.

Довжина проектованої ділянки дороги 724 метри, ширина проїжджої частини 7 метрів.