Відбулось засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Городоцької міської ради

10 червня у приміщенні залу для засідань Городоцької міської ради відбулось засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Городоцької міської ради. У засіданні взяли участь: голова комісії – заступник міського голови Городка Степан Попко, секретар ради Юлія Віткова, провідний спеціаліст відділу юридичної та кадрової роботи Марія Кушнір, завідувач відділу містобудування, архітектури та ЖКГ Ольга Орлинська, та члени комісії - депутат Городоцької міської ради Степан Борисовський, член виконавчого комітету Городоцької міської ради Тарас Окрепкий.

Адмінкомісією розглянуто десять протоколів, з них: два стосувалось продажу спиртного неповнолітнім та продажу спиртного в заборонений законодавством час доби, вісім – порушення Правил благоустрою м.Городка.

Рішенням адмінкомісії на порушників накладено штрафи передбачені кодексом України про адміністративні правопорушення.