З Днем Конституції України!

24 роки тому Верховна Рада України прийняла основний закон нашої держави. Саме Конституція визначає правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність. Її прийняття стало важливим кроком у забезпеченні прав людини та громадянина.

Впродовж останніх 24 років Україна пройшла через багато викликів, що супроводжують становлення молодої демократичної європейської держави. Народу як носію суверенітету і єдиному джерелу влади в Україні і сьогодні доводиться відстоювати свої основні конституційні права. Водночас мусимо чітко усвідомлювати, що Конституція закріплює не лише основні права,а й обов’язки громадян, тобто державні інституції повинні забезпечувати наші з вами права, проте, кожен українець повинен відповідально виконувати свої громадянські обов’язки.

В цей день бажаю усім українським родинам миру та злагоди, впевненості у світлому майбутньому нашої держави, натхнення та наснаги до праці на її благо. Нехай наші серця повняться любов’ю до рідної країни, а основні принципи Конституції стануть реаліями!

З повагою, міський голова Роман Кущак