Відбулась позачергова сесія Городоцької міської ради

21 липня 2020 року відбулось XLIII позачергове засідання сесії Городоцької міської ради VII скликання. В ході засідання депутати прийняли рішення «Про приватизацію будівлі, контрольно-пропускного пункту площею 61,8 м.кв. за адресою Львівська область, Городоцький район, м.Городок, вул.Любінська, будинок, 2 шляхом викупу», «Про скасування рішення сесії Городоцької міської ради №2270 від 29 травня 2020 року «Про затвердження умов продажу та інформаційного повідомлення про проведення електронного аукціону для продажу об’єкта малої приватизації за адресою: Львівська область, Городоцький район м.Городок, вул. Авіаційна, будинок 123». Внесено деякі зміни у розподіл видатків згідно із Програмами: розвитку фізичної культури і спорту в м.Городку на 2020-2022 роки, інвестиційного розвитку м.Городка на 2020-2022 роки, розвитку мережі й утримання автомобільних доріг, організація та безпека дорожнього руху в м.Городок на 2020-2022 роки. Розглянуто та проголосовано також ряд земельних питань. Із перебігом сесії можна ознайомитись у відповідному розділі нашого сайту («Відеоматеріали»).