Відбулось позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС

30 липня у приміщенні міської ради відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконкомі Городоцької міської ради. 

Як і було задекларовано на попередньому засіданні, сьогодні повторно розглянуто питання функціонування атракціонів на території зон відпочинку в м.Городок. Після тривалої дискусії, комісія прийшла до висновку, що оскільки на даний час немає офіційних роз'яснень від головного санітарного лікаря МОЗ України про порядок та організацію протиепідемічних заходів під час функціонування атракціонів, а також зважаючи на негативну епідеміологічну ситуацію як в місті Городок, так і в Городоцькому районі, зняти дане питання з розгляду до моменту отримання відповіді на офіційні запити від МОЗ, або врегулювання даного питання на загальнодержавному чи обласному рівнях. У зв’язку із високим рівнем захворюваності в місті, та неможливістю дотримання протиепідемічних норм, не надано дозвіл на відновлення роботи кінозалу на вул.Паркова.

Комісійно прийнято рішення щодо:

- активізації боротьби із стихійною торгівлею на приринкових територіях у місті;

- звернення до департаменту освіти у Львівській області про надання роз’яснень щодо необхідності та порядку проведення планових медичних оглядів школярів перед початком навчального року в умовах карантину. До моменту отримання роз’яснень від департаменту освіти або інших законодавчих документів, що регламентують проведення таких медичних оглядів, комісія прийняла рішення їх заборонити.

З протоколом засідання комісії незабаром можна буде ознайомитись на нашому сайті.