Нові випадки вандалізму у місті

Мабуть, більшість городківчан та гостей міста помітили, скільки зусиль докладено впродовж останнього року до озеленення райцентру. Працівники міської ради та КП "МКГ" висадили рослини, доглядають за ними (поливають, обробляють від шкідників), тим самим, формуючи для нас усіх комфортне, екологічне та естетично привабливе середовище.

Здавалось би, кожен з нас прагне жити у цивілізованій країні з високими моральними стандартами, в той же час, за таких умов, дуже дивним видається, коли невідомі особи спрямовують свою лють, агресію, або ніде не зреалізований потенціал на нищення зелених насаджень у місті: із декоративних дерев'яних клумб регулярно висмикують хвойні, обламують гілки на катальпах та гортензіях, а після останніх вихідних на вулиці Валова хтось брутально зламав молоде дерево глоду! Всі ми пам'ятаємо як раділи цієї весни мешканці вулиці, і не тільки, висадженим на розділювальній смузі дороги деревцям глоду та декоративним кущам. Валова набула затишного вигляду. І ось, коли рослини прийнялись, відквітували - у когось піднялась рука зламати одну із них. Цих же вихідних на майдані Гайдамаків невідомі з корінням повиривали чорнобривці, що насіяні по периметру скверу...

Якщо відповіді на питання - "звідки у людей таке бажання до руйнування, а не створення?" -шукати доведеться довго, а причини її лежать десь глибоко у неналежному вихованні, то на питання - "а чи перешкоджу я подібному вандалізму? Чи зверну увагу порушнику?" - повинен поставити собі кожен з нас. Якщо хочемо щоб у нашому домі - у нашому місті, було чисто, зелено, квітучо і затишно - ми повинні почувати себе тут господарями та дбати про рідне місто так як про власний двір.