Городоцька міська рада продовжує прийом пропозицій для участі у конкурсі з проведення закупівлі житла для надання його в тимчасове користування ВПО до 15 жовтня

З метою придбання житла – квартири для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб у місті Городок Городоцька міська рада оголошує конкурс про проведення закупівлі житла для надання його в тимчасове користування ВПО.

Виконавчий комітет Городоцької міської ради приймає заяви від власників квартир на конкурс щодо придбання житла.

Квартиру придбають у  комунальну власність міста Городок за рахунок субвенції з державного бюджету місцевому бюджету на формування фонду житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб  на умовах затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 4 жовтня 2017 року № 769.

Вимоги до житла:

1. Однокімнатні  квартири житловою площею не менше 13,65 кв.м.

Вимоги до об'єктів нерухомого майна:

Житло повинно бути розташоване на території Городоцької міської ради, бути благоустроєним, з виконаними оздоблювальними роботами. Будинки, в яких знаходяться квартири, повинні бути обладнані водопроводом, каналізацією, опаленням, електропостачанням, газопостачанням

Умови проведення конкурсу:

Пропозиції оцінюються на предмет відповідності,  до поданих оголошенням вимог, за результатами чого визначаються переможці конкурсу.

Розгляд конкурсних пропозицій здійснюється комісією протягом 10 робочих днів після їх надходження, але не пізніше ніж за один календарний день до дати проведення конкурсу.

Конкурсні пропозиції, спрямовані після кінцевого терміну їх подачі або направлені з порушенням вимог визначених у оголошенні не розглядаються.

Переможцями визначаються учасники конкурсу, які подали найбільш вигідні конкурсні пропозиції.

За результатами аналізу конкурсних пропозицій складається   протокол,  в якому зазначаються результати конкурсу, про що повідомляється всім учасникам конкурсу.

Для участі у конкурсі просимо надати :

Копію документа , який посвідчує право власності на квартиру  та копію технічного паспорта на квартиру .

Подача пропозицій здійснюється   за адресою:

Львівська область, м. Городок, м-н Гайдамаків, 6 , відділ звернень громадян, документообігу та соціальних питань Городоцької міської ради.

Подання пропозицій - з 22.09.2020р.  до  15.10. 2020р.  включно.

Місце проведення конкурсу: Львівська область, м. Городок, м-н Гайдамаків, 6, кабінет заступника міського голови (ІІ – ий поверх)

Довідки за телефоном: 3-02-70