Увага - нове епідеміологічне зонування!

В Україні знову переглянули рівні епідемічної небезпеки.Новий розподіл почне діяти з 19 жовтня. Городок, як і весь район, продовжує перебувати у жовтій зоні. У нашій області до помаранчевої зони увійшли міста Львів та Дрогобич, Пустомитівський, Сокальський та Яворівський райони. До жовтої зони віднесли: міста Борислав, Моршин, Самбір, Стрий, Трускавець та Червоноград, Бродівський, Буський, Городоцький, Дрогобицький, Жовківський, Золочівський, Кам'янка-Бузький, Миколаївський, Мостиський, Перемишлянський, Радехівський, Самбірський та Стрийський райони Львівської області.

Нове епідемічне зонування почне діяти з понеділка, 19 жовтня. Будьмо свідоми, бережімо життя і здоров'я своє і близьких нам людей!