Городоччина вшановує пам’ять Героя Небесної Сотні Володимира Топія

7 років тому, у ніч з 18 на 19 лютого під час пожежі у Будинку Профспілок загинув Володимир Топій – Герой Небесної Сотні.

Володимир Петрович Топій народився 26 квітня 1955р. у м.Судова Вишня Мостиського району.

Перебував на Майдані від 24 грудня зі ще одним загиблим героєм рудківчанином Володимиром Жеребним.

За громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народу, виявлені під час Революції гідності, Указом Президента України від 21 листопада 2014 року Володимиру Топію присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» посмертно.

У червні 2015 року нагороджений медаллю «За жертовність і любов до України» (УПЦ КП) посмертно.

ПАМЯТАЄМО І ШАНУЄМО ПОДВИГ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ!!!