Відбулась щовівторкова нарада з керівниками установ, організацій та відділів Городоцької міської ради

Сьогодні, 23 лютого, відбулась щовівторкова нарада під керівництвом голови Городоцької міської ради Володимира Ременяка. Участь у нараді взяли керівники установ, організацій та керівники відділів Городоцької міської ради.

Міський голова Володимир Ременяк проінформував присутніх про стан виконання місцевого бюджету, а також проаналізував стан сплати податків в розрізі різних джерел надходжень.

Керівники доповіли про проведену роботу за минулий тиждень та про основні питання на поточний тиждень.

Керівник КНП «Городоцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Василь Полумацканич розповів, що найближчим часом  розпочнеться вакцинація проти COVID-19, яка охопить людей віком від 80 років.

Спеціаліст гуманітарного управління Мирослава Степаняк доповіла про заходи, які заплановано провести:

- 28 лютого, о 15:00, Народний дім м.Городка – тематичний вечір присвячений 150-річчю від дня народження Лесі Українки;

- 7 березня – фестиваль хорових колективів церковних громад.

Спеціаліст гуманітарного управління Ірина Міляновська розповіла, що 20 лютого завершився Кубок Городоччини з міні-футболу серед команд Ліги ветеранів Львівщини; у м.Пустомити відбувся обласний турнір пам’яті Героям Небесної Сотні з волейболу серед юнаків (команда м.Городка зайняла 3-тє місце). У суботу пройшов дитячий шаховий турнір присвячений пам’яті Героям Небесної Сотні (на турнір завітали 62 талановитих діточок з Львівської області. 21 лютого у спортзалі ЗОШ №3 відбулась календарна чемпіонату Львівської області з волейболу. Цього дня пройшов 7 шаховий турнір присвячений пам’яті Героям Небесної Сотні (133 учасники з Хмельницької, Запорізької, Івано-Франківської, Тернопільської, Рівненської, Закарпатської областей, міста Києва і всіх куточків Львівщини). 27 лютого відбудеться Регіональна спартакіада Львівщини серед збірних команд ОТГ. Прийматимуть участь у спартакіаді і представники Городоцької ОТГ.

КП «Міське комунальне господарство» цього тижня прибиратиме сніг на вулицях міста, для цього залучили декілька одиниць техніки.

Завідувач сектору ЖКГ, інфраструктури та захисту довкілля Леся Серевко повідомила, що ТОВ «Ековей ВМ» поступово налагоджує роботу з вивезення твердих побутових відходів. Цього тижня заплановано провести нараду з перевізниками щодо проблемних маршрутів Речичани-Лісновичі,  Заверешиця-Повітно та Годвишня.

За підсумками наради присутнім дано ряд доручень.