Міський голова Володимир Ременяк зустрівся із Почесним консулом Республіки Кореї у Львові

Сьогодні, 24 лютого, голова Городоцької міської ради Володимир Ременяк зустрівся із Почесним консулом Республіки Корея у Львові ВладиславомРтіщевим.

Володимир Ременяк привітав Почесного консула з першим візитом на терени Городоччини і подякував за інтерес до громади.

У межах зустрічі обговорили напрями співпраці, інвестиційну привабливість Городоччини, питання охорони здоров’я, взаємовідносини України та Респібліки Корея.

Володимир Ременяк звернувся до Високого Гостя з пропозицією щодо сприяння в укладенні договору про співпрацю  з містом-побратимом Республіки Корея.

Додамо, що Почесне консульство Республіки Корея у Львові відкрили у вересні 2015 року. Відкриття установи стало потужним сигналом для співробітництва. Одним із пріоритетних напрямків діяльності Почесного консульства є розвиток різногалузевої співпраці між бізнес-спільнотами України та Південної Кореї, зокрема створення сприятливого інвестиційного клімату для корейських інвесторів. Окрім того – захист прав та інтересів громадян і юридичних осіб Південної Кореї, які перебувають на території України.