Інша корисна інформація

Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля ФІЛІЇ «РАВА-РУСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО» ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЛІСИ УКРАЇНИ»

Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

«Планованою діяльністю передбачається нове будівництво ПЛ 330 кВ Львів південна - Львів західна з реконструкцією ПЛ 330 кВ Західноукраїнська - Львів південна № 2 з відгалуженням на ПС 330 кВ «Львів західна», ПС 330 кВ «Львів південна» та ПС 330 кВ «Львів західна»

ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності. Ознайомитися зі звітом можна за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1MA0l9a3hLNmo0SJH0cY6efz9e55UCXHZ/view?usp=drive_web

Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки містобудівної документації

Городоцька міська рада повідомляє про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту містобудівної документації «Детальний план території для будівництва ставка-акумулюючої водойми в межах території Городоцької міської ради Львівської області».

Громадське обговорення вищевказаної заяви буде проводитись з 04.05.2023 р. по 18.05.2023 р.

Пропозиції громадськості подаються у вказаний строк у письмовій формі до Городоцької міської ради: 81500 Львівська область, м. Городок, м-н Гайдамаків, 6. Офіційний веб-сайт: http://horodok-rada.gov.ua/ Адреса електронної пошти: gorodok_mr_lv@ukr.net. Телефон: 31-892, (067)5404515.

 

ПОВІДОМЛЕННЯ про клопотання Товариство з обмеженою відповідальністю «ТБ ФРУТ КАПІТАЛ» (ТОВ «ТБ ФРУТ КАПІТАЛ») щодо отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

ПОВІДОМЛЕННЯ

Городоцька міська рада повідомляє про оприлюднення заяв щодо визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки наступних проєктів містобудівної документації

        Городоцька міська рада повідомляє про оприлюднення заяв про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки наступних проєктівмістобудівної документації:

Оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту містобудівної документації - ДПТ щодо зміни цільового призначення земельної ділянки кадастровий номер: 4620989000:12:009:0002 (вул.Спадиста,13, с.Шоломиничі))

Городоцька міська рада повідомляє про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту містобудівної документації - детального плану території щодо зміни цільового призначення земельної ділянки кадастровий номер: 4620989000:12:009:0002 для будівництва безкаркасних аркових ангарів для зберігання зерна, зерноочисного комплексу та сушарки зерна ТОВ « ВЕСТ АГРО ГРУП ТМ» на вул.

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту містобудівної документації - ДПТ для будівництва та обслуговування нежитлових будівель та споруд ТОВ «АКТІВ ПРИНТ» на території колишнього господарського двору по вул.Шевченка с.Родатичі

Городоцька міська рада повідомляє про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту містобудівної документації - детального плану території для будівництва та обслуговування нежитлових будівель та споруд ТОВ «АКТІВ ПРИНТ» на території колишнього господарського двору на вул. Шевченка в селі Родатичі Львівського району Львівської області.Громадське  обговорення вищевказаної заяви буде проводитись з 21 квітня 2023 року по 5 травня 2023 року.Пропозиції  громадськості подаються у вказаний строк у письмовій формі до Городоцької міської ради: 81500 Львівська область, м.

Повідомлення ТзОВ «КЕРАМБУД» про клопотання щодо отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітрЯ

Повне найменування суб’єкта господарювання: Товариство з обмеженою відповідальністю «КЕРАМБУД»

визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту містобудівної документації «Детального плану території для будівництва та обслуговування виробничо-складських будівель для виготовлення напівфабрикатів на вул. Сонячна в с. Долиняни

Городоцька міська рада повідомляє про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту містобудівної документації «Детального плану території для будівництва та обслуговування виробничо-складських будівель для виготовлення напівфабрикатів на вул.

Повідомлення ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО “САН ГАРДЕН” Про клопотання щодо отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

Повідомлення ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО “САН ГАРДЕН”

Про клопотання щодо отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

Повне найменування суб’єкта господарювання: ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО  “САН ГАРДЕН”

Повідомлення Товариства з обмеженою відповідальністю «ІС ТРАНС ЮЕЙ» про клопотання щодо отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

Повідомлення Товариства з обмеженою відповідальністю «ІС ТРАНС ЮЕЙ»

про клопотання щодо отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.  

ЄДРПОУ: 44139327

Юридична: 81500, Львівська обл., м. Городок, вул. Івасюка 2г, Фактична адреса: 81500, Україна, Львівська область, м.Городок, вул. Артищівська, 7. 

Городоцька міська рада повідомляє про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту містобудівної документації – детального плану території щодо зміни цільового призначення земельної ділянки в селі Черлянське Передмістя

Городоцька міська рада повідомляє про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту містобудівної документації – детального плану території щодо зміни цільового призначення земельної ділянки, кадастровий номер 4620988000:13:000:0182 гр. Хамик Катерини Григорівни з «для ведення особистого селянського господарства» на «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості» в селі Черлянське Передмістя Львівського району Львівської області.

ГОРОДОЦЬКА МІСЬКА РАДА ПОВІДОМЛЯЄ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТІВ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ НА МІСЦЕВОМУ РІВНІ:

 

1. Детальний план території земельної ділянки для розміщення групи індивідуальних гаражів на території Городоцької міської ради Львівського району Львівської області

та звіт про стратегічну екологічну оцінку (СЕО).

Замовник ДПТ – Городоцька міська рада.

Розробник ДПТ – ФОП Лаврін Я.В. (архітектор Лаврін В.С., кваліфікаційний сертифікат серія АА №004578).

Розробник звіту про СЕО – ТзОВ «Еко Центр Проект».

Підстава для розроблення ДПТ – рішення сесії Городоцької міської ради від 26.05.2022р. №22/22-4944.

ГОРОДОЦЬКА МІСЬКА РАДА ПОВІДОМЛЯЄ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТІВ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ НА МІСЦЕВОМУ РІВНІ

 

1. Детальний план території земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр.Поворозника Ярослава Михайловича в с. Родатичі Львівського району Львівської області.

Замовник ДПТ – Городоцька міська рада.

Розробник ДПТ – КП «Городоцьке архітектурно-планувальне бюро» (архітектор Люсак А.М., кваліфікаційний сертифікат серія АА №002724).

Підстава для розроблення ДПТ – рішення сесії Городоцької міської ради від 25.11.2021р. №3233.