Новини

Городоцька міська рада подала заявку на співфінансування з Державного фонду регіонального розвитку 5 проектів у місті

 

За інформацією спеціаліста відділу економіки, бюджету та комунального майна Оксани Гут, сьогодні, 10 листопада, було зареєстровано 5 проектів, на співфінансування, яких претендує Городоцька міська рада із залученням коштів Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР).

УВАГА! Триває збір підписів про перенесення кінцевої зупинки маршруток на Приміський або Головний залізничний вокзали!

 

Інформуємо: на офіційному інтернет-сайті Львівської обласної ради триває збір підписів на підтримку електронної петиції щодо перенесення кінцевої зупинки маршруток Городоцького напрямку на Приміський вокзал або АС-8 (автовокзал «Двірцевий», поруч із головним залізничним вокзалом м.Львів).

 

Якщо ви згідні з вимогами петиції – перейдіть за посиланням та підпишіть петицію (потрібно зареєструватись).

Городоцька міська рада запрошує до співпраці креативних, активних та ідейних людей!

 Вже зовсім скоро буде оголошено прийом заявок для участі в обласному конкурсі мікропроектів місцевого розвитку у Львівській області на 2018 рік. Що нам потрібно? Для участі в конкурсі необхідно забезпечити небюджетний внесок (кошти громади та спонсорів) та нефінансовий внесок (роботи). Гранична вартість мікропроекту – 400,0 тис. грн. Пріоритети:

1. «Освітня галузь» (середні та позашкільні навчальні заклади) – реконструкція, капітальний ремонт, енергозбереження, придбання обладнання та інвентаря;

2. «ДНЗ» - реконструкція, капітальний ремонт, енергозбереження, придбання обладнання та інвентаря;

Оприлюднення детального плану території (вул.Я.Мудрого)

 

Оприлюднюємо детальний план території для відведення земельної ділянки на вул.Я.Мудрого, 2 для обслуговування нежитлової будівлі – неврологічного відділення Городоцької ЦРЛ

 

 

 

Оприлюднення детального плану території (вул.В.Чорновола)

 

 

Оприлюднюємо детальний план території земельної ділянки для будівництва та обслуговування закладу культурно-просвітницького обслуговування мешканців мікрорайону частини вул.В.Чорновола в м.Городку

Основні роботи на вулиці Лесі Українки завершені

 

Підрядником ТзОВ «Гарантспецбуд ЛТД»  у повному обсязі виконано роботи, передбачені відповідним проектом  на вулиці Лесі Українки.

Це, зокрема, роботи з облаштування дорожнього полотна та тротуарів  бруківкою. Також завезено грунт для формування зеленої зони. Виконуються роботи зі встановлення дорожніх знаків.

Нагадаємо, на втілення цього проекту було виділено 1 млн гривень з обласного бюджету, та решту – з міської ради (1 млн 337 тис.грн. – на дорогу та ще 370 тис.грн. – на тротуари).

 

 

На Яворівській підходить до завершення капремонт

 

Відповідно до проекту підходять до завершення роботи з оновлення вулиці Яворівської.

ТзОВ «Будівельна компанія «БілдерПОІНТ» вже  проклала асфальто-бетонне покриття на полотні вулиці. Обабіч дорожнього полотна облаштовано  тротуари в бруківці. Залишилося провести розмітку дорожніх знаків та облаштувати водовідвідні лотки.

 

Відповідно до договору вартість будівельних робіт становить 1 млн. 920 тисяч грн. з бюджету міської ради. У підсумку відремонтовано майже півкілометра дороги, це понад 4 тис.кв.м дорожнього полотна. Також виконано передбачене проектом поглиблення і очищення придорожніх канав.

Городоцька міська рада запрошує до участі в обласному конкурсі мікропроектів місцевого розвитку на 2018 рік

 

Вчора, 14.11.2017 р., було проведено нараду з організації необхідної роботи по підготовці проектів для участі в конкурсі мікропроектів на 2018 рік. Було запрошено керівника ПП «Елтех» Канафоцького І.Я., який доповів ситуацію по вуличному освітленні міста. Враховуючи побажання мешканців, депутатів та працівників апарату Городоцької міської ради, було прийнято рішення по розробці семи проектів реконструкції вуличного освітлення по наступних вулицях:

-  вул. Сонячна, С.Петлюри, М.Заньковецької, С.Людкевича, Б.Антонича;

-   вул.Заводській; вул.В.Великого, кн..Ольги, Д.Воробкевича, Д.Січинського, Д.Вітовського;

Конкурс інвестиційних проектів для учасників АТО триватиме до 23 листопада - інформує ЛОДА

 

 

Департамент економічної політики Львівської облдержадміністрації у межах реалізації Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області задля підтримки підприємницької ініціативи учасників АТО інформує про продовження конкурсу інвестиційних проектів до 23 листопада 2017.

Підприємці-учасники АТО зможуть отримати з обласного бюджету відшкодовування частини відсоткової ставки за кредитами, отриманими у банках та кредитних спілках, які уклали генеральні угоди про співробітництво з департаментом економічної політики ЛОДА.

Претенденти на отримання відшкодування частини відсоткової ставки за кредитами повинні відповідати таким вимогам:

- мати статус учасника АТО;

Відзначили День української писемності та мови

 

Сьогодні в Малій Академії Мистецтв ім.П.Андрусіва відбулося святкове дійство з нагоди відзначення Дня української писемності та мови, яке припадає на 9 листопада.  Його учасниками стали члени школи художнього слова, яку веде Мирослава Рудик, вчителі та учні шкіл, представники і шанувальники художнього слова.

Запрошена на свято  українська поетеса, редактор Львівської газети «Галицьке козацтво», керівник літературної студії «Джерельце» при Львівській обласній бібліотеці для дітей Марія Людкевич коротко розповіла про себе, поділилася своїми творчими доробками, зокрема про те, що є автором 30 книг, з яких 14 для дорослих, прочитала ряд своїх віршів. Далі своїми творчими доробками ділилися члени школи художнього слова, учні.

 

Виробнича нарада з керівниками комунальних підприємств та працівниками міської ради

 

13 листопада  2017 року відбулася щопонеділкова нарада з керівниками комунальних служб міста та працівниками міської ради, у якій взяли участь перший заступник міського голови Іван Проць,заступник міського голови  Степан Попко, головний бухгалтер міської ради Наталія Кузик, керівник відділу містобудування, архітектури та ЖКГ Ольга Орлинська, спеціаліст відділу звернень громадян, документообігу та соціальних питань Людмила Хороз, в.о. директора КП «Міське комунальне господарство» Мар’яна Загорулько, директор КП «Городоцьке водопровідно-каналізаційне господарство» Любомир Колодій, спеціаліст відділу земельних ресурсів та ОНПС Роман Сас, директор стадіону «Колос» Роман Струк.

Оприлюднення містобудівної документації по будівництву ринку на вул.Св.Миколая

 

Оприлюднюємо детальний план території по зміні цільового призначення земельної ділянки площею 0,4800 га гр.Величко С.В. по вул.Св.Миколая в м.Городку Львівської області.

 

(див.прикріплені документи)

Відбулась чергова ХХ сесія Городоцької міської ради. Відео – вже на офіційному сайті!

 

У відповідному розділі ви вже можете переглянути відеоперебіг чергової ХХ сесії Городоцької міської ради, що відбулась сьогодні, 9 листопада 2017 року.

Під час роботи оперативно було розглянуто та прийнято рішення у 12-ти питань, винесених на порядок денний, а також – численні питання земельного характеру, винесених на розгляд за заявами мешканців і підприємців міста.

Усі рішення, опрацьовані спеціалістами відділів міської ради відповідно до зауважень на сесії та підписані міським головою Городка Р.Кущаком, будуть пронумеровані та висвітлені на офіційному сайті міської ради в розділі «Публічна інформація».

Обговорили питання тарифів на перевезення пасажирів

       Сьогодні в актовій залі Городоцької райдержадміністрації відбулася нарада представників районної влади із керівниками підприємств  з надання послуг по  пасажирських перевезеннях.

Виробнича нарада з керівниками комунальних підприємств та працівниками міської ради

 

6 листопада  2017 року відбулася щопонеділкова нарада з керівниками комунальних служб міста та працівниками міської ради, у якій взяли участь перший заступник міського голови Іван Проць, заступник міського голови  Степан Попко, головний бухгалтер міської ради Наталія Кузик, керівник відділу містобудування, архітектури та ЖКГ Ольга Орлинська, спеціаліст відділу звернень громадян, документообігу та соціальних питань Людмила Хороз, в.о. директора КП «Міське комунальне господарство» Мар’яна Загорулько, директор КП «Городоцьке водопровідно-каналізаційне господарство» Любомир Колодій,спеціаліст відділу земельних ресурсів та ОНПС Роман Сас, директор стадіону «Колос» Роман Струк.