Новини

Відбулось засідання міського виконавчого комітету

 

       16 серпня 2018 року  відбулося чергове засідання виконавчого комітету Городоцької міської ради, на якому було розглянуто 18 питань, в тому числі Різне. Вів засідання міський голова Роман Кущак.

У Городку планують впровадити екологічну соціальну ініціативу «Зелена коробка»

 

«Сортуй відповідально» - такий девіз соціальної екологічної ініціативи «Зелена Коробка», заснованої у 2016 році групою активістів зі Львова. В основі ідеї роботи підприємства є надання зручного сервісу для сортування відходів. Мерія Городка вже давно мала плани щодо впровадження такої ініціативи і у нашому місті, адже проблема поводження з ТПВ у нас актуальна, як і по всій Україні. Так, з ініціативи спеціаліста міської ради Тетяни Грецко, на запрошення міського голови Городка Романа Кущака, 16 серпня відбулась зустріч із представниками організації Святославом Стецем і Михайлом Гордичем.

Вітаємо!

Городоцька міська рада вітає з Днем народження спеціаліста відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства

БОЖИКА Олега Ігоровича

Дружина Президента України Марина Порошенко завтра відвідає Городоцький НВК №5

 

 

У п’ятницю, 17 серпня, з офіційним візитом до Львова приїде дружина Президента Марина Порошенко.

Планується, що перша леді України виступить після участі у відкритті Першого світового форуму українознавчих суботніх та недільних шкіл, який збере у Львові понад 200 учасників із 36 країн світу, приїде у Городок.

Міська рада напрацьовує подальші кроки встановлення камер відеоспостереження в Городку

 

 

Як ми повідомляли, в Городку нещодавно встановлено ще декілька камер відео спостереження на вулицях міста, що закуплені Городоцькою міською радою в напрямку впровадження програми «Безпечне місто: Городок онлайн».

Розпочинається капітальний ремонт тротуару по вулиці Тараса Шевченка

       Підготовку  для проведення капітального ремонту тротуару  в бруківці по вулиці Шевченка вже розпочато. Роботи проводить ТОВ «Тройдбуд», де керівником Тарас Садовяк.

       Оплата проводитиметься з бюджету Городоцької міської ради.

Дорожні знаки знову встановлені

 

Нещодавно жителі вулиці Комарнівської висловлювали невдоволення тим, що вулицею проїжджає великий потік великогабаритного автотранспорту, створюючи для них дискомфорт. Керівництво і спеціалісти міської ради ознайомилися із ситуацією на місці, і як результат від імені міської ради керівникам ТОВ «Ельпласт-Львів»,ТОВ «Керамбуд», Львівського зерноприймального підприємства, підприємства «Бетонбуд» було надіслано листи з пропозицією організації руху великогабаритного автотранспорту  об’їзною дорогою, через село Братковичі, оминаючи вулицю Комарнівську.

А 10 серпня було встановлено і відповідні дорожні знаки. Однак, як стало відомо, два дорожні знаки зникли. На місце інциденту виїхали працівники міської ради та правоохоронці. Знаки було знайдено і встановлено.

Розпочинається капітальний ремонт дороги на вулиці Я.Мудрого

      Сьогодні Генеральна підрядна організація «ТзОВ ВКП «Спортавто» розпочала капітальний ремонт міської дороги на вулиці Ярослава Мудрого у місті Городок Львівської області.

      На дорозі буде облаштовано асфальто-бетонне покриття. Оплата проводитиметься з бюджету Городоцької міської ради.

До уваги платників податків! Щодо подання Таблиць даних

 

 

З метою упередження зупинки реєстрації податкових накладних платникам реального сектору економіки Городоцька ОДПІ звертає увагу платників на дотримання порядку подання Таблиць даних.

Відповідно до вимог Порядку зупинення реєстрації податкової накладної /  розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних затвердженого постановою КМУ від 21.02.2018 №117 «Про затвердження порядків з питань зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних», Таблиця даних платника податку на додану вартість подається в електронній формі засобами електронного зв’язку, визначеними ДФС, за встановленою формою згідно з додатком 3 даного Порядку.

У таблиці даних платника податку зазначаються:

Роботи з ремонту обох центральних мостів через Верещицю відновлено

 

 Як ми уже повідомляли, роботи з капітального ремонту двох центральних мостів через річку Верещицю було ненадовго припинено у зв’язку з тим, що електричні опори перебували у небезпечній близькості до території ремонтних робіт. 

      Як повідомив представник генерального підрядника РБП «Трансміст» нині роботи з капітального ремонту мостів відновлено у зв’язку з тим, що підрядна організація, з якою було укладено угоду, взялася за перенесення електричних опор у безпечне для робіт місце.

 

Відбулось зібрання АТОвців

 

       У неділю в приміщенні Городоцького районного Народного дому відбулися збори членів Городоцької районної спілки АТО.У зборах, окрім близько 70 делегатів спілки АТО, взяли участь представник Львівської обласної спілки соціального захисту бійців АТО та сімей загиблих Богданна Сірків, міський голова Городка Роман Кущак, спеціаліст відділу земельних ресурсів та ОНПС Роман Сас. 

Вітаємо!

Городоцька міська рада вітає з Днем народження начальника відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища

ДЕБУ Івана Володимировича

Спортивне свято для людей з інвалідністю

 

     Вчора у Старому парку Городка відбулася традиційна 22-га районна спартакіада людей з інвалідністю, організована Городоцькою районною Асоціацією інвалідів, за підтримки  Городоцької міської ради, Городоцької РДА, КУ «Центр «Спорт для всіх», народний депутат Ярослав Дубневич, ТзОВ "ОЗОН", ТзОВ "Галіція".

      Учасники, серед яких були дорослі та діти, мали змогу показати свої знання і навички в облюбованих видах спорту, як от шахи, шашки, боча, армрестлінг та біг.