Обговорення

ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля (Встановлення резервуарів для зберігання дизельного палива та експлуатація АЗС призначеної для прийому і зберіганні світлих нафтопродуктів (ДП)... м.Городок,вул.М.Павлика,4б

 

 

Додаток 3

зі змінами  постанова КМУ від 14.09.2020 № 824 до Порядку передачі документації для надання висновку з оцінки впливу на довкілля та фінансування оцінки впливу на довкілля

_____________________________________________

(дата офіційного опублікування в Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля (автоматично генерується програмними засобами ведення Реєстру,не зазначається суб’єктом господарювання)

Громадське обговорення щодо проєкту містобудівної документації «Детальний план території для розміщення кварталу житлової забудови в урочищі «Стрельбище»

 

ФОП Н.Б.Орлік подає пропозицію з приводу зміни тарифу на проїзд на маршруті №161 "Городок - Черляни"

Перевізник на маршруті №161 «Городок – Черляни» ФОП Н.Б.Орлік звернувся у Городоцьку міську раду з приводу наміру зміни тарифу. Відповідний проект рішення буде винесено на засідання чергового міськвиконкому.

Нижче подаємо лист-звернення Н.Б.Орліка та розрахунок величини тарифу на проїзд пасажирів по маршруту.

 

 

                                                                                * * *

 

Я, перевізник Орлік Н.Б. обслуговую трьома автобусами маршрут Городок-Черляни. Вартість проїзду одного пасажира на цьому маршруті складає 4 грн.