Громадське обговорення проєкту “Детальний план території щодо зміни цільового призначення земельоної ділянки гр. Мисак Б.Б. з метою будівництва торгово-офісних будівель в м. Городок Львівського району, Львівської області” триватиме з 11 квітня 2024р. по 11 травня 2024р.
Громадське обговорення проєкту “Детальний план території щодо зміни цільового призначення земельоної ділянки гр. Мисак Б.Б. з метою будівництва торгово-офісних будівель в м. Городок Львівського району, Львівської області” триватиме з 11 квітня 2024р. по 11 травня 2024р.