Продано ділянку на вул.В.Чорновола: бюджет міста поповнився на мільйон гривень

  

Сьогодні, 12 грудня, як і було анонсовано, відбулись земельні торги у формі аукціону з продажу землі на території Городоцької міської ради. Так, не відбулись торги на ділянку по вул.Г.Григоренка, земельна ділянка 21 (площа 0,3681 га, стартова ціна 1026938 грн.) – з причини відсутності учасників торгів та на ділянку вул.В.Івасюка (площа 0,4200 га, стартова ціна – 1 млн грн)- з причини заявлення лише одного учасника торгів.

Члени оргкомітету обрали 3 кращих логотипи Городка

 

Члени організаційного комітету конкурсу з визначення кращого промоційного логотипу та гасла міста Городка обрали 3 на їх думку кращих логотипи (на фото), поданих на конкурс.

НагадуємоІІ етап конкурсу – на кращий промоційний логотип міста, відповідно до обраного гасла: «Маленьке місто – велике серце», авторства городківчанки Оксани Гут, стартував у жовтні. Всього на конкурс поступило 5 пропозицій, 3 з яких буде оприлюднено та проведено онлайн-голосування протягом 20 днів.

Роботи з капремонту вулиці Валової – на завершенні

 

Тривають роботи з капремонту вулиці Валової –  відповідно до договору та календарного графіку підрядник, ТзОВ «Будівельний комплекс «Сантехбуд», ще до кінця 2018 року завершить роботи. Для цього працівники пришвидшили темпи виконання робіт, вулиця закрита для проїзду автотранспорту.

Нагадуємо: вартість капітального ремонту 5 млн.540 тисяч 500 грн., з яких 1 млн.150 тисяч грн. – з обласного бюджету.

 

На Павлика проводять заміну врізки водопроводу до багатоповерхівки

 

      Сьогодні працівники комунального підприємства «Городоцьке водопровідно-каналізаційне господарство», де керівником Любомир Колодій, приступили до проведення робіт із заміни врізки водопроводу до багатоквартирного будинку, що на вулиці М.Павлика.

       За словами головного інженера Володимира Голинського, це планове завдання, яке планується завершити до кінця робочого дня.

На вулиці Будзановського працює бригада електриків

 

        У рамках реконструкції вуличного освітлення у місті Городку працівники приватного підприємства «Елтех» сьогодні працюють на вулиці Будзановського. Тут встановлюють 10 нових економічно вигідних ліхтарів вуличного освітлення.

         На думку керівника підприємства Ігоря Канафоцького сьогодні ці роботи будуть виконані. Ще на двох вулицях Шухевича і Тарнавського також працюють бригади електриків. Тут має бути встановлено 21 новий ліхтар вуличного освітлення. А на вулиці Лисенка роботи з реконструкції освітлення розпочнуться у 20-их числах грудня поточного року.

         Замовником виступає Городоцька міська рада. Оплата відбувається з міського бюджету. 

ГО "Апостольська Чота" нагадали про Харківську трагедію

 

 

Вчора, 11 грудня, учасники ГО «Апостольська Чота» організували пізнавальний вечір пам'яті, в якому згадали Харківську трагедію. Згадана подія відбулась за різними історичними даними у 30-ті роки ХХ століття у Харкові - З'їзд кобзарів, лірників і бандуристів, після якого понад 300 носіїв українського героїчного епосу, за наказом радянської влади, були розстріляні.

Історичний екскурс для присутніх провела член проводу ГО «Апостольська Чота» Галина Вилійка, участь у заході взяли вихованці Городоцької дитячої музичної школи, бандуристи Анна Легедза, Анастасія Смілка, котрі також є учасниками Апостольської Чоти, Вікторії Бурмесі, Анастасії Добровецькій, Лілії Телюк та їхньому музичному керівнику Марії Демчишак.

Важливість отримання офіційної заробітної плати та своєчасна сплата ЄСВ

  

Днями у Городоцькому управлінні ГУ ДФС у Львівській області за участі заступника начальника відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Володимира Лешнівського відбувся «круглий стіл» на тему: «Детінізація ринку праці та своєчасність сплати ЄСВ».

Заходам з детінізації ринку праці та боротьбі з виплатою заробітної плати «в конвертах» сьогодні ДФС приділяється значна увага. Адже нелегальна праця знижує доходи місцевих бюджетів, бюджетів Пенсійного фонду та фондів соціального страхування. Наслідком «тіньової» зайнятості є також погіршення бізнес-середовища та інвестиційного клімату через формування недобросовісної конкуренції.

Вітаємо!

Городоцька міська рада вітає з Днем народження

головного бухгалтера

КУЗИК Наталію Владиславівну, 

члена міськвиконкому 

ВАКАР Ганну Олександрівну 

 

 

 

Увага! 27 грудня – безкоштовний семінар для платників податків

 

27грудня 2018 року у м. Львові Головним управлінням ДФС у Львівській області буде проведено безкоштовний семінар для платників податків Львівської області на тему: «Актуальні питання оподаткування у 2018 році».

Початок семінару: 11 год. 00 хв.

Початок реєстрації: 10 год. 00 хв.

Місце проведення:м. Львів, вул. Стрийська, 35, актовий зал в цокольному приміщенні адмінбудинку Головного управління ДФС у Львівській області.

Запрошуємо взяти участь у семінарі всіх зацікавлених.

Програма інвестиційного розвитку Городка виконується, ще до кінця року завершуємо 5 об’єктів

 

       Відповідно до цього важливого орієнтира у розвитку міста на даний часу Городку виконано роботи на таких важливих обєктах:

Відбулась виробнича нарада з комунальними службами міста

 

Сьогодні відбулась чергова щопонеділкова нарада зі спеціалістами ради по профільних напрямках та керівниками комунальних служб міста. Провів нараду міський голова Городка Роман Кущак, взяли участь заступник міського голови Степан Попко, головний бухгалтер Наталя Кузик, завідувач відділу містобудування, архітектури та ЖКГ Ольга Орлинська, спеціаліст відділу земельних ресурсів та ОНПС Василь Хомин, спеціалісти відділу звернень громадян, документообігу та соціальних питань Людмила Хороз та Надія Канафоцька, заступник директора КП «Городоцьке водопровідно-каналізаційне господарство» Мирослава Михалевич, директор КП «Міське комунальне господарство» Степан Кудляк, директор КУ «Центр «Спорт для всіх» Богдана Котяш.

Городоцькі ринки обстежували на предмет продажу фальсифікату масла

 

За ініціативи Городоцького райуправління державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів минулого тижня було проведено комісійне обстеження  на предмет вияву фальсифікату масла на агропродовольчих ринках міста спільно спеціалістами відділу земельних ресурсів та ОНПС,  фахівцями Городоцького районного управління ГУ ДПСС у Львівській області, представниками лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи на ринку, представниками національної поліції.

За результатами перевірки фактів, висвітлених в ЗМІ щодо виробництва фальсифікованого масла, держслужбою з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів було встановлено обіг масла виробництва підприємств, які припинили свою діяльність.

На 2019 рік заплановані лісогосподарські заходи рубки формування та оздоровлення лісів на території Городоцької міської ради (обговорення, схема додається)

 

 

Відповідно до рішення Львівської обласної ради №77 від 16.02.2016 р. «Про запровадження механізмів громадського контролю за використанням та відтворенням лісових ресурсів області» та звернення Державного підприємства «Львівське лісове господарство», на громадське обговорення виносяться заплановані ДП «Львівське лісове господарство» на 2019 рік лісогосподарські заходи – рубки формування та оздоровлення лісів на території Городоцької міської ради згідно з додатком.

Для надання пропозицій і зауважень щодо лісогосподарських заходів ДП «Львівське лісове господарство» на 2019 рік на території Городоцької міської ради просимо звертатись у відділ земельних ресурсів та ОНПС міської ради за адресою: м.Городок, м-н Гайдамаків, 6, тел. – 30-214.

Вулиці Біласа, Нова, Садова вже освітлені

 

       На замовлення Городоцької міської ради  працівниками ПП «Елтех» (керівник Ігор Канафоцький) виконано роботи з освітлення вулиць В.Біласа, Нова та Садова. За словами керівника підприємства у цьому мікрорайоні проведено 780 метрів ліній електропередач та встановлено 21 енергоощадний світильник. Нині вулиці вже освітлені, а від їх мешканців надходять слова вдячності як міській раді, так і виконавцям робіт.

       Оплата відбувається з бюджету Городоцької міської ради.