07 Червня, 2024 -

Архітектура та містобудування, Громадське обговорення ДПТ та СЕО

Громадське обговорення проєкту Детальний план території щодо зміни цільового призначення земельної ділянки гр. Курило У.А. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у с. Воля-Бартатівська Львівського району, Львівської області триватиме з 07 червня 2024р. по 08 липня 2024р.

Городоцька міська рада повідомляє про оприлюднення проєкту Детальний план території щодо зміни цільового призначення земельної ділянки гр. Курило У.А. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у с. Воля-Бартатівська Львівського району, Львівської області (проєкт ДПТ – у прикріпленому файлі)

Підстава розроблення ДПТ – рішення сесії Городоцької міської ради від 20.04.2023р. №23/30-5630

Замовник ДПТ – Городоцька міська рада.

Розробник ДПТ – КП «Городоцьке архітектурно – планувальне бюро»

Громадське обговорення проєкту ДПТ триватиме з 07 червня 2024р. по 08 липня 2024р.

Із проектом містобудівної документації можна ознайомитися на веб-сайті Городоцької міської ради http://horodok-rada.gov.ua/ у розділі «Публічна інформація/Архітектура та містобудування» та у відділі містобудування та архітектури Городоцької міської ради за адресою: Львівська обл., м. Городок, м-н Гайдамаків, 6.

Письмові пропозиції та зауваження до проєкту ДПТ можна подавати до 08 липня 2024р. до Городоцької міської ради за адресою: 81500, Львівська обл., Львівський р-н, м.Городок, м-н Гайдамаків, 6; ел.пошта: gorodok_mr_lv@ukr.net . Контактний телефон: 31-892.

Громадські слухання відбудуться 28 червня 2024р. о 14:00 год. в приміщенні актового залу Городоцької міської ради. Участь у громадських слуханнях можлива за умови представлення документу, який посвідчує особу під час реєстрації учасників.

Додатки

  • ДПТ_Курило Уляна Анатоліївна_ОЖБ_с. Воля Бартатівська 7z (51222kb)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *