21 жовтня - аукціон із продажу трьох земельних ділянок на об’їзній

      Нагадуємо, 21 жовтня 2019 року продаватимуть одразу три інвестиційно привабливі ділянки вздовж об’їзної дороги (на фото, у прикріпленому файлі- у читабельному збільшеному форматі)

 

 На засіданні чергової XXXIVсесії Городоцької міської ради затверджено експертну оцінку ділянок на вул.Ю.Березинського:

 

* Земельна ділянка площею 0,7901 га (для будівництва та обслуговування будівель торгівлі), стартова ціна продажу 2 155 630 грн. без ПДВ.

 

* Земельна ділянка площею 0,7846 га (для будівництва та обслуговування готельно-ресторанного комплексу), стартова ціна продажу 2 140 624 грн без ПДВ.

 

* Земельна ділянка площею 0, 2443 га (для будівництва та обслуговування СТО з мийкою), стартова ціна продажу 575 937 грн. без ПДВ.

 

Цікава статистика: до Міжнародного дня сільських жінок

 

Щорічно 15 жовтня відзначають Міжнародний день сільських жінок.

У Львівській області на 1 січня 2019 року у сільській місцевості проживало 511,9 тис. жінок, що становило 39% від загальної кількості жінок області та 52% - від усіх мешканців сіл.

Сільська жінка у середньому старша за чоловіка на 5 років: середній вік жінок у сільській місцевості становив 42 роки, а чоловіків – 37 років. Найбільший середній вік жінок зафіксовано у селах Жидачівського району (45 років), найменший - у Турківському районі (39 років).

До уваги водіїв! Цієї ночі та завтра вранці прогнозують туман

 

 

За повідомленням Львівського обласного центру з гідрометеорології України:

 

            18 жовтня вночі та вранці місцями туман видимістю 200 – 500 м. Прохання до водіїв бути обачними на дрозі!

Також 18 – 20 жовтня висока (4-й клас), місцями надзвичайна (5 –й клас) пожежна небезпека.

 

УВАГА! Комунальники пропонують безкоштовно опале листя для компосту. Звертайтесь!

 

 

Осіння пора готує комунальникам сезонний клопіт: під час прибирання міста накопичується дуже багато опалого листя! Спалювати його НЕ МОЖНА (надіємось, пам’ятаєте, дорогі городківчани?)

Тож пропонують господарям, фермерам передати його безкоштовно! Для переробки у добриво, компост. Довіз при потребі забезпечать!

Прохання звертатись до майстра із благоустрою КП «Міське комунальне господарство» Дарії Володимирівни Грецко за телефоном: 068-869-89-30.

 

Анонс: 19 жовтня у Городку - концерт Степана Гіги

  Компанія продюсерський центр « 6 Секунд» у рамках Всеукраїнського  туру презентує

                                             нову концертну програму

                                        володаря двох  «Золотих  дисків»

                                                Степана  Гіги

                « Ювілейний концерт »

                       У суботу , 19 жовтня  2019р.  о 18.00 в   м. Городок

Анонс: 24 жовтня – безкоштовний семінар для платників податків

 

 

24 жовтня 2019 року у м. Львові Головним управлінням ДПС у Львівській області буде проведено безкоштовний семінар для платників податків Львівської області на тему: «Актуальні питання оподаткування у 2019 році».

Початок семінару: 11 год. 00 хв.

Початок реєстрації: 10 год. 00 хв.

Місце проведення:м. Львів, вул. Стрийська, 35, актовий зал в цокольному приміщенні адмінбудинку Головного управління ДПС у Львівській області.

Запрошуємо взяти участь у семінарі всіх зацікавлених.

Повертаючись до теми із вул.Заставською...

 

 

 Повертаючись до теми зміни Держгеокадастром меж Городка та Дроздович (куди увійшла тепер частина вулиці Заставської), яку ми висвітлювали вчора, повідомляємо, що сьогодні на електронну скриньку Городоцької міської ради надійшов лист від ДУ «Урядовий контактний центр» - проміжна відповідь про переадресування нашого звернення за належністю у секретаріат Кабінету Міністрів України (фотокопія – у прикріпленому файлі).

Так, особливо чекаємо також відповідь самого Держгеокадастру щодо вимоги відмінити внесені зміни у Публічну кадастрову карту України.

Комунальне підприємство «Городоцьке водопровідно-каналізаційне господарство» повідомляє про намір здійснити зміну діючого тарифу на централізоване водопостачання

 

Обгрунтування причин коригування тарифу на централізоване водопостачання

Діючий тариф було встановлено на засіданні виконавчого комітету Городоцької міської ради від 01.03.2019 № 48 «Про встановлення тарифів на послуги, які надаються КП «Городоцьке ВКГ» з централізованого водопостачання та водовідведення та з централізованого постачання холодної води, водовідведення ( з використанням внутрішньобудинкових систем», - на послуги з централізованого водопостачання – 13,54 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість); -з централізованого водовідведення – 15,54 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість) та введено в дію з 1квітня 2019 року.

Вже невдовзі прийматимемо електронні петиції!

 

Вже невдовзі на нашому сайті з’явиться можливість подати електронну петицію. Відповідне рішення №2313 прийнято на черговій сесії Городоцької міської ради VIIскликання, засідання якої відбулось 12 вересня 2019 року.

Публікуємо Положення, ознайомтесь детально та користуйтесь своїм правом подати петицію на розгляд! Відповідна кнопка скоро з’явиться на сайті, у меню праворуч.

 

 

 

 

Додаток до рішення міської ради

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ КОНСУЛЬТУЄ В РАМКАХ ПРОЄКТУ «Я МАЮ ПРАВО!»: що потрібно знати про договір довічного утримання (догляду)?

 

Багатьом з нас знайома ситуація, коли літні люди, які не спроможні самі забезпечувати власні потреби,  змушені звертатися за допомогою до сторонніх осіб. В більшості випадків, на користь цих осіб, укладаються договори, в результаті чого вони стають власниками нерухомого майна, а літні люди залишаються на вулиці. Юридична необізнаність громадян– є головною причиною таких негативних наслідків. Таким чином виникає питання: як уберегти себе від шахраїв та відчути захищеність?

Що таке договір довічного утримання?

В яких випадках у фізичної особи – резидента виникає право на отримання податкової знижки в частині процентів за користування іпотечним житловим кредитом?

 

Відповідно до п.п. 166.3.1 п. 166.3 ст. 166 та п. 175.1 ст. 175 розд. IV Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI (далі – ПКУ) платник податку - резидент має право включити до податкової знижки частину суми процентів за користування іпотечним житловим кредитом, наданим позичальнику в національній або іноземній валютах, фактично сплачених протягом звітного податкового року.

При сплаті процентів за іпотечним житловим кредитом в іноземній валюті сума платежів за такими процентами, здійснених в іноземній валюті, перераховується у гривні за офіційним валютним (обмінним) курсом Національного банку України, що діє на день сплати таких процентів.

Кому хвої на подвір’ї не вистачало? Знову поцупили…

 

 

Цього разу городківчани та гості міста встигли потішитись красою озелененого міста аж… три тижні! Перед відзначенням Дня міста працівники мерії старанно наводили благоустрій та висаджували хвойні та інші декоративні дерева, квіти одразу на декількох локаціях Городка.

Було чутно схвальні відгуки перехожих, зокрема, раділо серце, що вже культура поведінки серед мешканців зросла, не видерли красу, що для всіх призначена. Але! Вже через три тижні одне деревце на вул.Перемишльській хтось вирвав та покинув поруч, а через два дні хтось вже довершив почате: із дерев’яної клумби на повороті в Старий парк пропало одне хвойне деревце… Фе, як негарно! Який приклад дітям показуємо?...

Визначено пріоритети проектів розвитку місцевих ініціатив (додали «Безпеку» та «Спорт»): Городоччину чекають на навчання 17 жовтня

 

 

У сесійній залі Львівської обласної ради, що у м.Львів за адресою вул.В.Винниченка, 16 17 жовтня 2019 року об 11:30 год. відбудеться навчальний семінар для Городоцького району – зокрема, представників органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, громадських організацій та іншими потенційними учасниками Конкурсу.

 

Конкурсна рада своїм рішенням затвердила пріоритети обласного конкурсу проєктів місцевих ініціатив на 2020 рік, яких відтепер буде 8:

- «Освіта» – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, реставрація а також придбання обладнання, інвентарю та предметів довгострокового користування.

Увага! Сьогодні не буде води приблизно до 16 год - продовжують ліквідовувати аварію біля НВК #5

За інформацією КП «Городоцьке ВКГ», сьогодні вони вимушені знову припинити водопостачання абонентам міста Городка (окрім вул.Авіаційної) у зв’язку із проведенням робіт із ліквідації аварії на водопроводі поблизу НВК №5.

Планують справитись із ліквідацією аварії та відновити водопостачання сьогодні до 16 год.