На Довжанці горить сміттєзвалище

  Внаслідок підпалу невідомими особами у Городку за мікрорайоном Довжанка горить несанкціоноване сміттєзвалище. За словами працівників ДСНС, зайнялось вже близько 800 кв м площі (все звалище оцінюють приблизно у 2 га).

   На підмогу надзвичайникам вже прибули працівники водоканалу, підвезли воду для гасіння пожежі. 

   Насправді такий необдуманий вчинок поки що невідомої особи може, на жаль, мати доволі негативні наслідки: врахуймо, що на звалищі - чимало пластику та іншого небезпечного сміття...

Легалізація виплати заробітної плати під контролем податківців Городоцького управління

 

Днями заступник начальника Городоцького управління ГУ ДФС у Львівській області – начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Максим Козирєв взяв участь у черговому засіданні комісії з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення з роботодавцями та підприємцями Пустомитівського району.

Керівник наголосив, що першочерговим завданням є робота з суб’єктами господарювання – «мінімізаторами», які виплачують найманим працівникам заробітну плату менше встановленого законодавством розміру.

На очисних спорудах міста ліквідовують несправності внаслідок скидання нез’ясованого виду відходів

 

 

На очисних спорудах КП «Городоцьке водопровідно-каналізаційне господарство» (директор – Любомир Колодій) цього тижня триває боротьба за справну роботу третьої (найпотужнішої та минулоріч капітально відремонтованої) лінії очистки.

Як розпізнати булінг? – інформує Мін’юст

 

Доброго дня! В мого сина подекуди виникають сутички з його однокласниками. Останнім часом після школи він приходив сумний, інколи навіть із розірваним рюкзаком та у порваній одежі. На мої питання, що сталося, нічого не відповідає, але я впевнена щось відбувається. Припускаю, що моя дитина стала жертвою цькування у школі. Підкажіть, як розпізнати булінг?

Ольга Соколова

Насамперед  зауважу,  що  жодна дитина не може бути об'єктом незаконного посягання на її честь і гідність. Будь-яке насильство над дитиною переслідується законом.

20 червня не буде світла на майдані Гайдамаків та вул.Авіаційній

 

         Відповідно до повідомлення Городоцького РЕМ у зв’язку з проведенням ремонтних робіт, у четвер 20 червня 2019 року буде припинено постачання електричної енергії у Городку на майдані Гайдамаків та на вулиці Авіаційній із 9 год до 17 год.

         

Анонс: 28 червня у Городку – велопробіг. Долучайтесь!

 

З метою популяризації велосипедного спорту, привернення уваги автомобілістів до велосипедного руху, боротьба за екологічно чистий транспорт та в рамках відзначення Дня Конституції та Дня молоді України 28 червня 2019 року в м.Городку відбудеться перший велопробіг.

Початок о 10 год., вул.Паркова (Старий парк).

Співчуваємо...

Городоцька міська рада, міськвиконком, депутатський корпус сумують з приводу важкої втрати - смерті багаторічного працівника ради

БОРЩА Михайла Васильовича 

Висловлюємо співчуття рідним та близьким покійного

Відкрито персональну виставку вишитих ікон союзянки Люби Місько

 

        Сьогодні в житті ГО «Союз українок» сталася неординарна подія: наймолодша посестра союзянок відкрила свою персональну виставку, присвячену релігійній тематиці. 16 образів, виконані бісером,  які прикрасили  стіни кімнати союзянок, радуватимуть око відвідувачів ще до кінця тижня. А їх авторка, мешканка села Косівець Люба Місько, яка займається такою творчістю ще з 2008 року, вже працює над втіленням у життя нових креативних ідей релігійної течії в мистецтві.  І одна з них-відтворити на полотнах в бісері Хресну дорогу Ісуса Христа.    

 

Міський голова бере участь у всеукраїнському форумі від АМУ

  

В Одесі розпочато ХV Український муніципальний форум. Цей традиційний щорічний захід є майданчиком для дискусій та вироблення спільної позиції органів державної влади і Асоціації міст України щодо удосконалення законодавчої бази, подальшої децентралізації влади, посилення відкритого врядування, підтримки економічного розвитку громад та реалізації секторальних реформ. Як показує досвід попередніх років – такі зібрання дають добрі результати в напрямку розвитку місцевого самоврядування, заручення підтримкою колег у нових напрацюваннях на користь громад. Цьогорічний Форум налічує близько 500 учасників! Серед них - і міський голова Городка Роман Кущак.

Нагадуємо! 1 липня відбудеться електронний аукціон з продажу котельні на Чорновола, 10а

 Городоцька міська рада повідомляє про старт електронного аукціону з продажу об’єкта малої приватизації, а саме: нежитлова будівля, котельня площею 546,5 м.кв. за адресоюЛьвівська область м.Городок вул.Чорновола В., будинок 10а.

20 травня відбулось засідання аукціонної комісії, під час якого визначено стартову ціну об’єкта приватизації, розроблено умови його продажу та інформаційне повідомлення про проведення електронного аукціону для продажу об’єкта малої приватизації. 22 травня на засіданні чергової сесії міськради було затверджено підготовлені аукціонною комісією документи. Аукціон відбудеться 1 липня 2019 року.

Щодо важливості офіційного працевлаштування працівників – інформує податкова

 

 

 

Фахівці Городоцького управління ГУ ДФС у Львівській області звертають увагу роботодавців щодо важливості офіційного працевлаштування працівників. Сьогодні приділяється значна увага заходам з детінізації ринку праці та боротьбі з виплатою заробітної плати «в конвертах». Адже нелегальна праця знижує доходи місцевих бюджетів, бюджетів Пенсійного фонду та фондів соціального страхування.

Нелегально оформлений працівник, втрачає трудовий та страховий стаж при розрахунку розміру пенсії.

Важно знати, що не тільки може постраждати працівник без офіційного оформлення, а й роботодавець, так як до нього застосовуються штрафи за порушення трудового законодавства відповідно до ст. 265 Кодексу законів про працю України від 10 грудня 1971 року № 322-VIII із змінами та доповненнями.

У поточному році розмір штрафів становить:

Городок у «Відкритому місті»: для ефективної взаємодії громади та влади!

 

Вже понад рік Городок бере участь у проекті «Відкрите місто», який успішно працює вже в багатьох містах Львівщини та по всій Україні.

Проект створений для  взаємодії громадян, місцевих органів влади, комунальних підприємств, громадських об’єднань, в процесі вирішення актуальних проблем громади.

Насправді система працює дуже просто: зареєстрований у системі користувач, помітивши проблему, через портал «Відкрите місто» повідомляє про неї владу.

Індекс споживчих цін (інфляції) минулого місяця – інформує статистика

 

 

Індекс споживчих цін (інфляції) в Україні у травні 2019 року становив 100,7%.

У Львівській області у травні 2019 року порівняно з квітнем 2019 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли у середньому на 1,1%, зокрема фрукти подорожчали на 14,9%, м’ясо та м’ясопродукти – на 1,5%, хліб – на 1,1%. Водночас, на 12,7% подешевшали яйця.

На 25,8% збільшилася вартість проїзду у приміському поїзді.

Паливо та мастила подорожчали на 4,4%.