Відділ земельних ресурсів та охорони навколишнього природного середовища міської ради – про 2018 рік, та плани на 2019 рік

 

 

Основними досягненнями відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього природного середовища міської ради за 2018 рік є:

1) Залучення інвестицій в місто та наповнення міського бюджету шляхом продажу на земельних торгах земельних ділянок несільськогосподарського призначення та прав на них, зокрема:

Розширено коло платників, які зобов’язані та/або мають право подати декларацію - інформує податкова

 

Городоцьке управління ГУ ДФС у Львівській області звертає увагу, у 2018 році до Податкового Кодексу України (далі - ПКУ) внесені зміни, а саме: зобов'язані включити до річної податкової декларації та самостійно сплатити установлені Кодексом податки та збори отримувачі винагород та інших виплат, нарахованих (виплачених) відповідно до умов цивільно-правового договору у разі, якщо такі доходи отримані від фізичних осіб - платників єдиного податку четвертої групи (п.п. 164.2.2 п. 164.2 ст. 164 ПКУ).

 

ТОВ "АВЕ Львів" вкотре надіслано претензію щодо порушення графіку вивозу сміття

Від початку січня городківчани, мешканці окремих вулиць, вже знову встигли відчути проблему невчасного вивезення ТПВ. У період новорічно-різдвяних свят проблема стала ще гострішою. Відтак, 16 січня зафіксовано навіть звернення з цього приводу від мешканців вул.Д.Яворницького на обласну гарячу лінію. Сміття вивезли, однак гори пакетів поруч із індивідуальними контейнерами залишили напризволяще – згідно з угодою, сміття навколо контейнера працівники надавача послуг – ТОВ «АВЕ Львів» - не повинні забирати. Однак, скаржаться мешканці, - ті гори сміття «виросли» якраз завдяки невчасному спорожненню фірмою контейнерів. Відповідь городоцького відділення ТОВ «АВЕ Львів» однозначна: не вивозили сміття у січні через несправність авто техніки.

Будьте обережні, на дорогах – ожеледиця! Від початку року – вже 5 зафіксованих випадків падіння з травмами

 

      За інформацією керівника відділу з питань праці та охорони праці Управління соціального захисту населення  Городоцької РДА Галини Кацюби, у зимові місяці минулого року під час ожеледиці постраждало 34 особи дорослого населення, отримавши вивихи кінцівок, та 9 дітей.  Усі вони проживають у селах та містах Городоцького району.

      Починаючи від 1 січня і до 17 січня 2019 року статистично зафіксовано 5 випадків отримання вивихів під час падіння на слизькій дорозі дорослим населенням Городоччини.

    Однак, реалії свідчать, що випадків, коли люди падали під час ожеледиці і не травмувалися, в рази більше.

Реконструкція Авіаційна, 35 під дві дошкільні групи – стратегічно важливий об’єкт, який плануємо невдовзі завершити

 

     З інформації відділу містобудування, архітектури та ЖКГ серед масштабних проектів, які на замовлення Городоцької міської ради планується завершити у 2019 році перехідний будівельний об’єкт з реконструкції другого поверху адміністративного корпусу на вулиці Авіаційній,35 під дошкільний навчальний заклад.

До 12 год не буде світла на декількох вулицях

 

За повідомленням Львівобленерго, сьогодні, 17 січня, у зв’язку з проведенням ремонтних робіт до 12 год. буде припинено електропостачання на вулицях В.Івасюка, В.Винниченка, Львівській, І.Огієнка, Л.Озаркевича, Є.Стасюка, Яворівській.

Вітаємо!

Городоцька міська рада вітає з Днем народження керівника ТзОВ "Логістична компанія "Захід-Ресурс"

 

БАДЯКА Сергія Богдановича

КУ «Центр «Спорт для всіх» - про підсумки роботи у 2018 році

 

 

За період 2018 року роботи комунальної установи «Центр «Спорт для всіх» було поставлено та виконано наступні завдання:

-         Розпочав роботу гурток зі стрільби з лука

-         Зроблено поточний ремонт залу важкоатлетів та гирьовиків, тренерської, роздягалки та душових, що на І поверсі приміщення спортивного корпусу стадіону по вул. Шевченка, 7. Залишилось доробити сантехнічні роботи, а саме встановити умивальник, змішувачі та батарею

На частині водогону, що веде до Ліснович, ведуться ремонтні роботи

 

        Сьогодні працівники комунального підприємства « Городоцьке водопровідно-каналізаційне господарство», яке очолює Любомир Колодій, з допомогою відповідної техніки розпочали ремонтні роботи на частині водогінної системи, яка веде до села Лісновичі Городоцького району.

        За словами головного інженера Володимира Голинського, триметрова частина металевої  водогінної труби, де стався порив, буде замінена на пластмасову. Роботи будуть завершені протягом нинішнього дня.

Що робити, якщо втратили документи за кордоном – консультує Мін’юст

 

 

Доброго дня, пане Міністре! Перебуваючи за кордоном під час новорічних свят, зі мною трапилася неприємна історія - в мене викрали закордонний паспорт. Згодом все відновила, але я дуже перенервувала, тому що не знала, що робити та куди звертатися. Розкажіть, будь ласка,  як правильно діяти в такому випадку?  

Людмила Поліщук

До 16 год. на декотрих вулицях не буде світла

 

За повідомленням Львівобленерго, сьогодні, 15 січня, у зв’язку з проведенням ремонтних робіт до 16 год. буде припинено електропостачання на вулицях Артищівська, В.Біласа, І.Богуна, П.Вергуна, М.Зарицького, М.Кривоноса, С.Крушельницької, М.Чурай, Нова, Підгір’я, П.Полуботка, П.Сагайдачного, Садова, В.Стефаника, Г.Хоткевича.

На вул. П.Сагайдачного світла не буде до 16:30 год.

На вулиці Авіаційній святкували Старий Новий рік

 

      Розмаїттям ігор, вікторин і забав, щедрим частуванням пампухами в понеділок 14 січня вечірньої пори працівники Городоцького районного відділу культури та режисер –постановник Галина Глушко відкрили театралізовану програму «Василя та Маланки» у мікрорайоні вулиці Авіаційної. Мешканці радо вітали творчі колективи Городоцького районного Народного дому, зокрема, дитячий драматичний театр (керівник Назар Сеник), дитячий вокальний та Народний ансамблі « Берегиня» (кер. Л.Гуріна», народний танцювальний колектив «Галичина» (кер.Д.Рожко), а також окремі виконавці І.Денисюк, Ю.Хороз, вокальний ансамбль НД с.Угри (кер.О.Греділь), гурт «Краяни» с.Мавковичі (кер.Н. Трохим).Драматичний колектив НД с.Братковичі (кер.Я.Косик) показав захоплююче  новорічне дійство «Маланки».

Графік забору ТПВ загальних та комерційних контейнерів надавачем послуг - ТОВ "АВЕ Львів"

                                                  Загальні контейнери:                                                                                                               

1              вул.Авіаційна          пн, ср, сб

2              вул.Павлика              ср, сб

3              вул.Львівська             ср, сб

4              вул.Крип`якевича      ср, сб

У Городку маланкували

 

      У неділю 13 січня вечірньої пори городківчани вкотре мали змогу побувати на святочному театралізованому дійстві «Маланки та Василя», в якому взяли участь творчі колективи Городоцького районного Народного дому, зокрема, дитячий драматичний театр (керівник Назар Сеник), дитячий вокальний та Народний ансамблі « Берегиня» (кер. Л.Гуріна», народний танцювальний колектив «Галичина» (кер.Д.Рожко), а також окремі виконавці І.Денисюк, Ю.Хороз, вокальний ансамбль НД с.Угри (кер.О.Греділь).Драматичний колектив НД с.Братковичі (кер.Я.Косик) показав захоплююче  новорічне дійство «Маланки».

        Свято відкрила режисер-постановник Городоцького районного Народного дому Галина Глушко.