УВАГА! У зв’язку з ремонтом транспортного засобу, з 1 квітня на маршруті №161 відсутній резервний автобус

      Про це Городоцьку міську раду повідомив перевізник на маршруті №161 ФОП Орлік Н.Б. У зв’язку з капітальним ремонтом одного із автобусів, що обслуговує пасажирів на міському маршруті АС Городок - вул.Авіаційна. За інформацією перевізника, ремонт автобуса на розклад руху автобусів не вплине. Графік руху - на фото.

Городоцькі футболісти привезли з Києва перемогу у Всеукраїнському турнірі

 

24 березня в Києві відбувся фінал першого в Україні дитячого футбольного турніру «Кубок Довіри», який організований за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Благодійного фонду «Розвиток футболу України», Національної поліції України, Федерації футболу України та Міністерства освіти і науки України. Переможцем цього змагу стала команда юних футболістів з Городка, наставником якої є Богдан Борис.

 

Мешканці Калнишевського мають нове світло на вулиці

 

 

      Вже декілька днів вулиця П.Калнишевського освітлена 24-ма новими сучасними LED-світильниками, які прийшли на зміну великозатратним натрієвим лампам. За цю разючу зміну в освітленні вулиці її мешканці, і зокрема Михайло Феденко, депутат Городоцької міської ради, голова постійної депутатської комісії у справах ЖКГ, благоустрою, екології, торгівлі та розвитку інфраструктури виносять щиру подяку як самим працівникам ПП «Елтех» на чолі із керівником підприємства Ігорем Канафоцьким, так і Городоцькій міській раді і особисто міському голові Роману Кущаку за якісно проведене оновлення освітлення.

      «Всі ми розуміємо, - зазначає депутат, - вигоду отримали не лише мешканці вулиці, а й міська казна у вигляді економії електроенергії».

До квартирних будинків на вулиці Львівській підводять нову водогінну трубу

 

      Відповідно до протокольного доручення міського голови під час виробничої наради працівники комунального підприємства « Городоцьке водопровідно-каналізаційне господарство» (керівник Любомир Колодій) приступили до підведення нових вводів трубопроводу до багатоквартирних будинків №№ 92-А,92-Б та 92-В.

      Головний інженер підприємства Володимир Голинський пояснив, що у зв’язку з необхідністю впорядкування прибудинкових територій, зокрема прокладання бруківки, попередньо необхідно замінити вводи трубопроводів, які вже фізично зносилися, до будинків. Нині працівники займаються пробиванням отворів для труб у фундаментах цих будинків.

      Матеріали для проведення  робіт закуплені міською радою.  

 

Вітаємо!

Городоцька міська рада вітає з Днем народження голову постійної депутатської комісії у справах освіти, культури, охорони здоров'я, соціальної політики, молоді та спорту

ЛОПАТНЮКА Сергія Андрійовича

31 березня - Хресна дорога вулицями Городка. Закликаємо до підтримки чистоти та порядку!

     Вже традиційно, у Хрестопоклонну неділю під час Великого Посту, що в часі приготування до світлого свята Христового Воскресіння, городківчани разом із священнослужителями міських храмів вирушать у Хресну дорогу - міськими вулицями та храмами. Цьогоріч Хресну дорогу нам випадає провести наступної неділі, 31 березня. 

    Та в часі приготування духовної пожертви, щиро просимо городківчан пам’ятати про необхідність підтримання чистоти та порядку в місті! Хресна хода вирушить від храму Благовіщення Пресвятої Богородиці - у Старий парк, до храму Преображення Господнього. Буде приємно, якщо вслід за прибиранням комунальників ми ще не встигнемо там насмітити, як і скрізь в інших місцях по маршруту Хресної ходи! Також пам’ятаймо, що у місті трива місячник озеленення та благоустрою, а отже - маємо гарну нагоду для наведення порядку навколо себе та в нашому спільному домі.

    

Відбулась чергова нарада з комунальними службами міста

 

Сьогодні, 25 березня у міській раді відбулась щопонеділкова виробнича нарада з керівниками комунальних служб. Вів нараду міський голова Городка Роман Кущак, взяли участь заступник Степан Попко, головний бухгалтер Наталя Кузик, завідувач відділу архітектури, будівництва та ЖКГ Ольга Орлинська, спеціаліст відділу земельних ресурсів та ОНПС Василь Хомин, спеціаліст відділу економіки, бюджету та комунального майна Оксана Гут, спеціаліст відділу звернень громадян, документообігу та соціальних питань Людмила Хороз та керівники комунальних структур – Мирослава Михалевич (заступник директора КП «Городоцьке водопровідно-каналізаційне господарство»), Степан Кудляк (КП "Міське комунальне господарство"), Богдана Котяш (КУ "Центр "Спорт для всіх").

У Городку триває місячник озеленення, прибирання та благоустрою

 

      Цей щорічний захід проводиться на виконання розпорядження №21 Городоцької міської ради від 21 березня 2019 року. Його мета - поліпшення стану довкілля у місті, озелення, благоустрій, очищення території від стихійних сміттєзвалищ, поліпшення санітарного та естетичного стану вулиць, прибудинкових територій, парків і скверів, місць масового перебування населення,наведення належного порядку на об’єктах  комунального призначення,територіях підприємств, установ, організацій, приватних присадибних ділянках та прилеглих до них територій, очищення берегів ріки Верещиці  та прибережної зони від побутових відходів , приведення в належний стан фасадів будівель, огорож та інших споруд.

       Цим же розпорядженням визначено проведення 13 квітня 2019 року Дня довкілля та проведення загальноміської толоки.

 

Продовжується робота із заміни приладів вуличного освітлення

        Днями бригади працівників ПП «Елтех» приступили до  роботи по заміні натрієвих ламп на LED світильники на вулицях першої черги.

        За словами керівника підприємства Ігоря Канафоцького вже замінено16 приладів  освітлення на вулиці Шептицького. Нині бригада розпочинає роботи на вулиці Короткій, де буде замінено 5 світильників і сьогодні роботи планується завершити. 

       Всього міською радою в нинішньому році на такі цілі закуплено 321 LED світильник.

       

 

На вулиці Винниченка ліквідовують порив трубопроводу

 

       Сьогодні працівники комунального підприємства « Городоцьке водопровідно-каналізаційне господарство», очолюване Любомиром Колодієм, приступають до ліквідації наслідків пориву водогінної труби,який було виявлено під час обстеження водогону. 

       За словами головного інженера підприємства Володимира Голинського  на місце аварії виїхала бригада робітників та відповідна техніка. Буде обстежено конкретне місце та стан пориву і визначено роботи, які й будуть проведені для ліквідації аварії водогону.

 

На прийомі в керівництва міської ради

 

       Упродовж тижня, що минає, з усними заявами на прийом до в.о міського голови Городка Степана Попка звернулося дев’ять жителів міста. Найбільше люди просили певних роз’яснень чи підтримки у вирішенні особистих проблем. Зокрема, з вулиць І.Франка, М.Лисенка, Заставської, Львівської. Сприяння у вирішенні проблем вуличного освітлення просили жителі вулиці М.Заньковецької; допомоги у відновленні засобів обмеження руху автотранспорту просять жителі вулиці Авіаційної; про затримки вивезення твердих побутових відходів говорили жителі вулиці Львівської.

       Кожен із відвідувачів отримав відповідні роз’яснення стосовно вирішення проблем, які вони піднімали.

 

Проводимо інвентаризацію рекламних носіїв

 

На виконання листа департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку облдержадміністрації щодо приведення до належного стану рекламних носіїв на дорогах загального користування в межах населених пунктів Городоцького району, та на виконання відповідного доручення Городоцької міської ради, спеціаліст відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Любов Ходак проводить інвентаризацію (із фотофіксацією) усіх встановлених рекламних конструкцій у місті Городку.

Невдовзі на офіційному інтернет-сайті Городоцької міської ради читайте про підсумки проведеної роботи, кількість несанкціонованих рекламних носіїв, відповідальність порушників тощо.

Триває робота із заміни приладів вуличного освітлення

 

      До пріоритетних завдань Програми інвестиційного розвитку і Програми ЖКГ та благоустрою Городка належить і реконструкція та розширення мережі зовнішнього освітлення міста.

      Відтак, вчора бригади працівників ПП «Елтех», яке очолює Ігор Канафоцький, приступили до  роботи по заміні натрієвих ламп на LED світильники на вулицях першої черги: на Калнишевського підлягає заміні 24 прилади освітлення; на Шептицького – 16; на Коцюбинського –  11 та на Короткій – 5.

     Всього міською радою в нинішньому році на такі цілі закуплено 321 LED світильник.

На Авіаційній ліквідовують наслідки буревію

 

       Після комісійного обстеження шести багатоквартирних будинків в мікрорайоні вулиці Авіаційної , які постраждали внаслідок сильного буревію, працівники комунального підприємства «Міське комунальне господарство», яке очолює Степан Кудляк, приступили до ремонтних робіт найбільш пошкоджених дахів будинків.

       За словами керівника підприємства повністю відремонтовано дахи у двох багатоквартирних будинках, на що використано близько 40 листів шиферу із 80 заготовлених для цих робіт, та допоміжні матеріали. Роботи  продовжаться на інших  чотирьох багатоквартирних будинках мікрорайону.

Вітаємо!

Городоцька міська рада вітає з днем народження спеціаліста, державного реєстратора відділу державної реєстрації та надання адміністративних послуг 

ГАЛУШКУ Мар'яну Степанівну