23 травня – День Героїв України.

День Героїв — це день пам’яті про всіх українців та українок, які присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України. Будьмо разом в цей день! Наша памʼять – вияв шани і вдячності про Героїв, торжество величі духу українського народу, символ незборимості нації.

З нагоди вшанування пам’яті Героїв України у Городку 23 травня о 9:00 відбудеться офіційне підняття прапора біля меморіалу памʼятника «Борцям за волю України» по вул. Б. Хмельницького, 2 та покладання квітів. Далі спільною ходою вирушимо на міське кладовище, де о 9:20 відбудеться поминальна панахида за нашими Героями різних часів.

Памʼятні заходи відбудуться в усіх старостинствах громади, щоб ми могли молитовно згадати усіх, хто життя офірував на вівтар Батьківщини.