30 липня  2024 року  відбувся конкурс на заміщення  посади директора Угрівського навчально-виховного комплексу І-ІІ ступенів «заклад загальної середньої освіти- заклад дошкільної освіти» Городоцької міської  ради Львівської області.

Конкурс проводився відповідно до Положення  про порядок проведення конкурсу та призначення на посаду керівників закладів загальної середньої освіти, що належать до комунальної власності Городоцької міської ради Львівської області, затвердженого   рішенням  Городоцької міської ради Львівської області від 25.03.2021р. № 772,  Законів України   «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту».

Конкурс відбувався за наступними етапами:

І. Письмове тестування, який  проводився  з метою перевірки   знання законодавства у сфері освіти.

ІІ. Вирішення ситуаційного завдання,  з метою перевірки професійних компетентностей, об’єктивного з’ясування спроможності використання знань та досвіту під час виконання посадових обов’язків.

ІІІ. Презентація перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти

Перемогу у конкурсі на  посаду директора Угрівського навчально-виховного комплексу І-ІІ ступенів «заклад загальної середньої освіти- заклад дошкільної освіти» Городоцької міської  ради Львівської області здобула  Гапачило Надія Іванівна.

Вітаємо Надію Іванівну з перемогою. Нехай Ваша повсякденна праця буде щедрою на нові ідеї та відкриття, а мудрі рішення  допоможуть реалізувати поставлені завдання. Бажаємо успіхів у  всіх починаннях та плідної професійної діяльності.