Із приємністю та новими планами на співпрацю продовжуємо найдавніше міжнародне партнерство Городоччини: делегація ради в складі заступниці голови громади Ірина Тирпак, начальниці відділу економічного розвитку, інвестицій та МТД Ірина Точена та депутата Богдан Кориляк повернулися із Ніжанського фестивалю мисливської культури.

Візит до партнерів включав знайомство представників Городоцької громади із новим бурмістром Ніска Konrad Krzyzak.
Фестивальні атракції привідкрили традиції польського мисливства, принагідно господарі свята з гостями обговорили поточні та майбутні спільні інфраструктурні проєкти, взаємодію у сферах молодіжної політики, культури, спорту, нові можливості інтеграції у європейські процеси.
Нагадаємо, партнерство Городоччини з Ніско (Польща) започатковано ще у 2002 році. За цей час реалізували багато добрих проєктів, а у складні часи українці чітко відчувають руку допомоги.
Дякуємо за дружбу, а також за підтримку і солідарність у нашій боротьбі з агресором!