Внутрішньо переміщених осіб запрошують до участі у правопросвітницьких онлайнзаходах, під час яких представники різних міністерств і Офісу Омбудсмана нададуть відповіді на всі питання які у вас виникають, починаючи від виплати допомоги на проживання, вступу дітей до закладів освіти, зарахування на квартирний облік, закінчуючи компенсацією за пошкоджене або зруйноване майно.

Передбачені загалом 20 зустрічей. Кожен із зацікавлених осіб може обрати актуальну для себе тематику і обрати одну або декілька дат.

Зареєструватися можна за посиланням https://bit.ly/4bXZieQ
Перед початком заходу на електронну адресу відправлять детальну програму та посилання для підключення через Zoom. Список тем для обговорення:

Заходи для осіб, які постраждали внаслідок збройної агресії проти України, заплановані та підготовлені в рамках співпраці Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та громадської організації «Відродження України 2022», за фінансової підтримки Офісу Ради Європи в Україні.