🇺🇸🇺🇦 Завдяки надійному партнерству Городоччини в рамках проєкту HOVERLA / проєкт USAID в Україні наша комунальна служба доповнила спецтехніку новим потужним подрібнювачем гілок APRAL.

🌳 Пристрій відмінно справиться із подрібненням гілок кущів та дерев, зекономить витрати на транспортування габаритної деревини.

🚜 Серед технічних переваг подрібнювача APRAL AM-200БД-К – двигун 35 к.с., продуктивність подрібнення деревини – 14 куб.м/год, кут повертання поворотної платформи – 360 °.

Спецтехніка підсилить роботу свого старшого брата – деревоподрібнювальну машину, яка працює в КП “Міське комунальне господарство” вже майже три роки.

🤝 Щиро дякуємо за плідне партнерство американському народу USAID Ukraine – USAID Україна.

✍️ Нагадаємо, Городоччина увійшла в десятку громад-переможців, які восени 2021 року вибороли право на участь у проєкті “Говерла” терміном на 5 років. Так, на сьогодні ми отримали доцільну допомогу від цієї співпраці уже на суму понад 10 млн грн