Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини розробив опитувальник для громадян – споживачів послуги централізованого водопостачання. Метою опитування є отримання даних від громадян щодо якості послуги централізованого водопостачання, споживання (використання) води. Результати моніторингу будуть використані для аналізу ситуації з водопостачанням в Україні, розробки рекомендацій щодо забезпечення прав громадян на якісну та безпечну питну воду. Опитування є анонімним і триватиме до 14 жовтня 2024 року.

Отримані результати будуть використані для підготовки спеціальної доповіді Уповноваженого про стан додержання прав громадян на чисту та доступну воду в умовах дії правового режиму воєнного стану.

Зайдіть, будь ласка, за посиланням і дайте відповідь на запитання щодо якості води, яку ви щодня п‘єте.

Анкета доступна за посиланням: https://forms.gle/nFnAhfw6gWq8gYnD7. Також опитувальник розміщено на офіційному вебсайті Уповноваженого. Опитування є анонімним та триватиме до 14 жовтня 2024 року (включно).